Spor Emre Belözoğlu açıkladı "Teklifi reddettim"

Emre Belözoğlu açıkladı: "Teklifi reddettim"

Rizespor Başkanı Tahir Kıran'ın "Kulüpten içeri sokmam" dediği Emre Belözoğlu, Karadeniz ekibinin Hamza Hamzaoğlu ile anlaşmadan önce kendisiyle görüştüğünü açıkladı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Emre Belözoğlu açıkladı: Teklifi reddettim
Emre Belözoğlu geçen sezonun son bölümünde Fenerbahçe'yi çalıştırmıştı.

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Tahir Kıran, teknik direktörlük konusunda adı geçen Emre Belözoğlu için, "Rize’de gazeteci dövmüş adamdır. Niye alacağım ki onu? Benim kulübün kapısından içeri giremez" şeklinde bir açıklamada bulunmuştu. Belözoğlu ise Rizespor'dan teklif aldığını ancak bu teklifi reddettiğini söyledi.

TGRT Haber'e konuşan Emre Belözoğlu konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı;

"Hamzaoğlu göreve gelmeden iki gün önce görüştüm"


  • "Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran'ın gündemdeki açıklamaları 10-15 gün öncesine ait. Bülent Uygun görevden ayrıldıktan sonra Hamza Hamzaoğlu göreve gelmeden iki gün önce Tahir Bey görüşme talep etti."

"Teşekkür ederek teklifi kabul etmedim"

  • "Gerçekleşen görüşmede Çaykur Rizespor'un teknik direktörü olmam konusunda teklifte bulunuldu. Ben de kendilerine teşekkür ederek tekliflerini kabul etmeyeceğimi söyledim. Gayet dostane geçen görüşmenin ardından, eski bir röportajın yeniden gündeme getirilmesini doğru bulmuyorum."

"Bu tarz polemikler camialara zarar veriyor"

  • "Çaykur Rizespor'a ve çok değerli Hamza Hamzaoğlu hocamıza başarılar diliyorum. Bu tarz polemiklerin bizlere ve daha da önemlisi camialara zarar verdiği ortada. Bu yüzden daha fazla konuşarak böyle bir konunun içinde yer almak istemiyorum."

Başkandan canlı yayında flaş sözler: "Emre Belözoğlu'nu kulüpten içeri sokmam"
SPOR
Başkandan canlı yayında flaş sözler: "Emre Belözoğlu'nu kulüpten içeri sokmam"

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.