|

Fenerbahçe'den 'Ivan Bebek' kararı

Sarı-lacivertli takımın Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Braga maçını katleden Hırvat hakem Ivan Bebek'i UEFA’ya şikayet edeceği öğrenildi.

Yeni Şafak
11:54 - 18/03/2016 الجمعة
Güncelleme: 12:11 - 18/03/2016 الجمعة
Diğer

Fenerbahçe soyunma odasında Braga maçından sonra hüzün ve öfke hakimdi. Sarı-lacivertli futbolcular, hakem Ivan Bebek'e öfke kustu. Futbolcular, “Biz bunu hak etmedik. Bu kadar ucuz olamaz. Koca senenin emeğini bir hakem gelip çalıyor. Biz Basel'de final oynamayı hedefliyorduk, bu yapılanlar hiç de adil değil" dediler.

Yıldırım UEFA'ya mektup yazacak

Skorer'de yer alan habere göre özel işleri nedeniyle Portekiz'e gitmeyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın da televizyon başında çok sinirlendiği öğrenildi. Yıldırım'ın bugün UEFA'ya bir mektup yazarak Ivan Bebek'i şikayet edeceği belirtildi. Yıldırım'ın maç sonu futbolcuları arayarak, moral verdiği ve “Gereken yapılacak. Üzülmeyin" dediği öğrenildi.

Kaptan Volkan Demirel, Braga yenilgisinin ardından “Fenerbahçe yıkılmaz" mesajı verdi. Volkan, “Fenerbahçe takımı bir maçla yıkılmaz. Biz daha çok şeyler gördük. Sadece bir maç kaybettik. Onlar da hakem yardımıyla kazandı. Biz futbolcular olarak her şeyin bilincindeyiz. Önümüzdeki maçlarda da Fenerbahçe'yi layık olduğu yere getireceğiz" dedi.


#fenerbahçe
#braga
#ıvan bebek
٪d سنوات قبل
default-profile-img