|

Hull City’ye Türk sponsor

Acun Ilıcalı'nın sahip olduğu İngiltere’nin köklü kulüplerinden Hull City’ye, Corendon Airlines sponsor oldu.

15:01 - 13/05/2022 Friday
Güncelleme: 15:13 - 13/05/2022 Friday
IHA
Acun Ilıcalı, Hull City'yi satın almıştı
Acun Ilıcalı, Hull City'yi satın almıştı

Corendon Airlines, Acun Ilıcalı'nın satın aldığı İngiltere’nin köklü kulüplerinden Hull City’nin ’Seyahat Sponsoru’ oluyor. Hull City tarafından yapılan açıklamada ’Tarihi ortaklık’ olarak nitelendirilen iş birliğiyle, kulübün ocak ayında Acun Ilıcalı tarafından satın alınmasından bu yana Hull City’nin beraber çalışacağı ilk Türk menşeili marka olma özelliğini de taşıyor. Kulübün ulaşım ihtiyaçları ile birlikte özel olarak tasarlanan Hull City uçağı ile City taraftarlarını da Türkiye’ye götürmeyi planlıyor.

Acun Ilıcalı: "Hull City ile birlikte başarıya uçmayı diliyoruz"

Hull City Yönetim Kurulu Başkanı Acun Ilıcalı, gerçekleştirilen tarihi ortaklık için, "İngiltere’de bir futbol takımı alma hayalim vardı, bu hayalimin bir parçası olarak da ülkem ve takımımın taraftarları arasında bir ilişki kurmak da istiyordum. Hull City gün geçtikçe Türkiye’de daha da popüler hale geliyor ve taraftarlarımızın da bunu deneyimlemesini, Türkiye’nin ne kadar güzel bir ülke olduğunu görmesini istiyorum" dedi.

  • Yıldıray Karaer: "İki güçlü Türk markasının birlikte yola çıkmasından gurur duyuyoruz"
  • Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ise, "Türk menşeili bir marka olarak yurt dışında hem Acun Ilıcalı’nın hedeflerine ortak olmak hem de İngiltere’deki faaliyetlerimizi ve imajımızı güçlendirmek adına bizim için heyecan verici bir sponsorluğa imza atıyoruz" diye konuştu.

#Hull City
2 years ago
default-profile-img