|

İlk maçında 3 puan istiyor

PTT 1. Lig ekiplerinden Kardemir Karabükspor'un teknik direktörü Elvir Balic, hafta sonu sahalarında oynayacakları Karşıyaka maçının ilk maçı olduğunu hatırlatarak, 'İnşallah güzel bir futbolla sahadan 3 puanla ayrılırız' dedi.

Yeni Şafak
17:51 - 13/10/2015 Salı
Güncelleme: 17:57 - 13/10/2015 Salı
IHA

Kardemir Karabükspor hafta sonu sahasında karşılaşacağı Karşıyaka maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürdü. Teknik direktör Elvir Balic gözetiminde yapılan antrenmana tüm futbolcular katıldı.Antrenman öncesi gazetecilerin sorularını cevaplandıran Balic, milli maç arasını en iyi şekilde değerlendirdiklerini ve hazırlık maçı yaparak futbolcuların son durumlarını görme şansı yakaladıklarını söyledi.
'Zor bir maç bizi bekliyor'

Sahalarında karşılaşacakları Karşıyaka'nın iyi ve tecrübeli oyunculardan kurulu çok güçlü bir takım olduğunu ifade eden Elvir Balic, “Bizi zor bir maç bekliyor ama bu maça iyi hazırlanıyoruz. Ufak tefek biraz sıkıntılarımız var. Arkadaşlarım çok istekli. Bu maça moralli çıkacağız. Heyecanlı bir maç olacak ama mutlaka kazanmak istiyoruz. İlk maçım olacak. İnşallah güzel bir futbolla sahadan 3 puanla ayrılırız. Taraftarlarımızın desteğiyle güzel bir maç çıkaracağımızı düşünüyorum” dedi.Taraftarlarının stadı doldurarak takımlarına destek vermeleri çağrısında bulunan Balic, “Maçlara fazla taraftar gelmiyordu. Bu da ister istemez takımı ve bizi etkiliyor. İlk maçım Karşıyaka maçında hep beraber kenetlenerek güzel bir başlangıç yapalım. Hem benim hem de takımım açısından bu çok önemli” dedi.

#elvir balic
#karabükspor
#karşıyaka
#ptt 1. lig
8 yıl önce
default-profile-img