FUTBOL

İsmail Kartal'dan şok karar

Süper Lig'de haftalardır galibiyet yüzü göremeyen Eskişehirspor'da Adewole Raheem​ Lawal teknik direktör İsmail Kartal'ın raporu doğrultusunda süresiz kadro dışı bırakılırken yönetim kurulu da görev değişikliği yaptı.

Haber Merkezi DHA
Eskişehirspor Kulubü, yaptığın yazılı açıklamada, "Sezon başından bu yana süregelen disiplinsiz davranışları ve takımın, taraftarın destek açıklamaları ile motive olduğu bu dönemde, antrenman düzensizliğiyle bağlantılı olarak teknik direktörümüzün yazılı raporu ile oyuncumuz Adewole Raheem Lawal, süresiz olarak kadro dışı bırakılmıştır" denildi.

Bu arada Eskişehirspor yönetimi de kendi arasında görev değişikliğine gitti. Yönetim kurulu toplantısında alınan kararlar doğrultusunda yeni görev dağılımı şöyle: "Mesut Hoşcan (Başkan), Ahmet Yalçın (Başkan Vekili), Serkan Gülel (Başkan Yardımcısı), Bahadır Ünalan (Genel Sekreter), İbrahim Eldem (İdari Asbaşkan), Mehmet Arı (Teknik Asbaşkan ve Basın Sözcüsü), Alihsan Demirhan (Mali Asbaşkan), Bilge Kosbatur (Altyapı Sorumlusu), Ahmet Zeyrek (Amatör Branşlar), Rıza Soydaş (Temsil ve Dış İlişkiler Sorumlusu), Armağan Oturanel (Yatırım ve Projeler Sorumlusu), Hulusi Zaim Buyan (Yatırım ve Projelerden Sorumlusu), Doğuş Başkan (İktisadi İşletme ve Sosyal Hizmetlerden Sorumlusu), Faruk Işık (İktisadi İşletme ve Sosyal Hizmetlerden Sorumlusu), Yavuz Akpınar ( Eskişehir Spor ve Eğitim Vakfı Sorumlusu

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.