|

İşte Beşiktaş'ın transfer listesi

Siyah-Beyazlılar'da dış transferden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları ise Avrupa'ya adete üs kurmuş durumda. Elinde çok geniş bir transfer listesi olan Torunoğulları, her gün ülke ülke dolaşarak oyuncular ve menajerler ile bir araya geliyor.

Yeni Şafak
14:27 - 21/06/2015 Pazar
Güncelleme: 11:37 - 21/06/2015 Pazar
DHA
Yevhen Konoplyanka
Yevhen Konoplyanka

Şu ana kadar listesinde sağ bek, stoper ve orta saha oyuncuları olan Torunoğulları, Demba Ba'nın transferi kabul edip Çin'e gitmesi durumunda forvet transferine de yoğunlaşacak.Son bir kaç haftadır Beşiktaş'ın gündemine gelen oyuncular ve transfer durumları ise şu şekilde:


Yevhen Konoplyanka

: Hala bir numaralı transfer hedefi. Menajeri İngiliz takımlarını istekleri ile bıktırdı. Sevilla ile çok sıkı pazarlığın içinde, anlaşamaz ise Beşiktaş'a gelme ihtimali yükselecek.


Miguel Britos

: Napoli'de sözleşmesi biten Uruguaylı stoper, adaylar arasında en ön sırada ve görüşmeler olumlu geçiyor.


Rafael Toloi:

Sao Paolo'da oynayan stoper için kiralık formülü üzerinde duruluyor, ama Sao Paolo satmak istiyor.


Ron Vlaar:

Aston Villa ile sözleşmesi bitti. Teklif yapıldı, düşünmek için süre istedi.


Allom Nyom:

Menajerler tarafından ısrarla Beşiktaş'a öneriliyor ve gelmeye hazır olduğu belirtiliyor. Kendisi de Twitter hesabından İstanbul resmi paylaşarak bu transfere hevesli olduğu hissi uyandırdı.


Mauricio Isla:

Juventuslu sağ bek, menajerler tarafından önerildi. Beşiktaş kiralamak istiyor, ancak Fiorentina da bu oyuncuyu satın almak için Juventus'un kapısını çaldı.


Glen Johnson

: Livepool'dan ayrılan sağ bek, tercihini İngiltere'den yana kullanmak istediğini söyledi. Ama Beşiktaş'ın teklif ettiği garanti paraya henüz yaklaşan bir teklif almadı. Siyah beyazlılar bu transferden umudu kesmiş değil.


Josué Pesqueira:

Beşiktaş'ın Pedro Franco ile takas yapma isteği hala geçerliliğini koruyor.


Bakary Sako

: Sol açık için Konoplyanka'dan sonraki aday. Girişimler sürüyor.Siyah-Beyazlılar, bu isimlerin yanı sıra Demba Ba'nın satılması durumunda forvet oyuncuları ile de görüşmelere başlayacak


#Yevhen Konoplyanka
#Allom Nyom
#Beşiktaş
9 yıl önce
default-profile-img