|

LeBron James'ten Muhammed Ali'ye övgü

Ölümüyle tüm dünyayı sarsan Muhammed Ali'nin ardından, efsanevi boksörü öven, onun ne kadar büyük bir insan olduğundan bahseden ve Muhammed Ali'yi kaybetmenin üzüntüsünü dile getiren kişilere bir yenisi daha eklendi. NBA'in yıldız basketbolcularından LeBron James, Muhammed Ali ilgili konuştu.

Yeni Şafak
01:00 - 5/06/2016 Pazar
Güncelleme: 22:18 - 4/06/2016 Cumartesi
Yeni Şafak
Muhammed Ali'nin ölümü tüm dünyayı yasa boğdu.
Muhammed Ali'nin ölümü tüm dünyayı yasa boğdu.

Dünya boks tarihinin efsane ismi Dünya eski ağır sıklet boks şampiyonu Muhammed Ali solunum rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybetti.Tüm dünyayı sarsan bu haberin ardından tek acı, tek bir üzüntü ve tek bir söz vardı. 'Muhammed Ali efsane birisiydi'...7'den 70'e dünyanın dört bir yanında efsanevi boksörün vefatıyla ilgili mesajlar paylaşılırken bu isimlere son olarak NBA'de Cleveland Cavaliers forması giyen süperstar basketbolcu LeBron James de katıldı.Muhammed Ali'den övgü dolu sözlerle bahseden LeBron, 'Muhammed Ali, ringin dışında yaptıklarıyla tüm zamanların en muhteşemi oldu' diyerek efsanevi boksöre duyduğu hayranlığı dile getirdi.

Muhammed Ali, Bush'u böyle rezil etmişti Recep Tayyip Erdoğan'dan Muhammed Ali'ye duygusal veda 'Muhammed Ali sadece bir boksör değil, Müslümanların savunucusuydu'


#Muhammed Ali
#LeBron James
8 yıl önce
default-profile-img