|

Moyes'ten Smalling'e parti fırçası

İngiltere Premier Lig'in önde gelen ekiplerinden Manchester United'ın İskoç teknik direktörü David Moyes, Chris Smalling'i saha dışındaki disiplinsiz hareketleri nedeniyle uyardı. West Ham deplasmanına götürülmeyen Smalling, City derbisinde de kadroda yer alamayacak.

Aa
00:00 - 25/03/2014 منگل
Güncelleme: 12:58 - 25/03/2014 منگل
Yeni Şafak
Moyes'ten Smalling'e parti fırçası
Moyes'ten Smalling'e parti fırçası

Kırmızı Şeytanlar'ın teknik patronu Moyes, sakatlığı nedeniyle cumartesi günü West Ham United deplasmanına götürülmeyen 24 yaşındaki Smalling'in pazar günü sabaha karşı bir partiden çıkarken görüntülenmesinden sonra genç futbolcuya ikazda bulundu.

50 yaşındaki teknik adam, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Chris ile görüştüm ve gerekeni yaptım, şimdilik sadece bu kadarını söyleyebilirim" ifadesini kullandı.

'Salı gecesi Manchester City'ye karşı oynanacak derbide Smalling kadroda yer alacak mı' sorusuna da Moyes, 'Size bu sorunun cevabını zaten verdim' diyerek, genç futbolcunun Manchester derbisinde yer almayacağının sinyallerini verdi.

Kırmızı Şeytanlar'ın İngiliz stoperi, ocak ayında bir partide giydiği intihar bombacısı kostümüyle tepki toplamış ve bundan dolayı özür dilemek zorunda kalmıştı.

10 سال واپس