|
Spor

Mustafa Denizli'ye sürpriz yardımcı

Sarı-Kırmızılı kulübün teknik patronu Mustafa Denizli'nin, Medicana Sivasspor ile yollarını ayıran Okan Buruk'u yardımcılığa istediği iddia edildi.

Yeni Şafak
09:06 . 8/02/2016 Pazartesi
Diğer

Galatasaray'da Mustafa Denizli'nin yardımcılığı için Okan Buruk sesleri yükselmeye başladı. Buruk'un Sivasspor'la yollarını ayırmasından sonra genç teknik adamın ismi Denizli'nin yardımcılığı için en güçlü aday haline geldi.

Denizli çok istiyor

Milliyet'in haberine göre; Denizli'nin, çok sevdiği Okan Buruk'u yardımcısı olarak görmek istediği öğrenildi. Tecrübeli teknik adamın, 1.5 sene sonra Galatasaray'daki görevinin sona ermesinin ardından koltuğunu Buruk'a bırakma arzusunda olduğu ifade edildi.

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin, birkaç gün içerisinde Okan Buruk'la bir araya gelerek teklifini sunacağı öğrenildi. Gaziantep ve Sivas'ta birinci adam olarak görev yapan Buruk'un ikinci adamlığı kabul edip etmeyeceği belirsizliğini koruyor ancak Denizli'nin en sevdiği isimlerin başında gelen genç çalıştırıcının, hocasının isteğini geri çevirmeyeceği belirtiliyor.Hatırlanacağı üzere Okan Buruk, önceki gün Sivasspor'un Osmanlı karşısında 4-0 mağlup olmasının ardından istifasını sunmuş, bu da kabul edilmişti.#okan buruk
#mustafa denizli
#yardımcı
8 yıl önce
default-profile-img