|
Spor

Önce tokat, sonra barış

Kayseri Valisi Orhan Düzgün, geçtiğimiz hafta oynanan Kayserispor-Fenerbahçe maçında, küçük bir çocuğu Fenerbahçe forması giydiği için tribünden çıkarmak isteyen amigo Recai ile olayın kahramanı çocuğu makamında buluşturdu. Küçük Berkay, kendisini ağlatan Recai'ye tokat attıktan sonra barıştı.

Yeni Şafak
15:18 . 21/10/2015 Çarşamba
IHA

Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında Kayseri'de oynanan Kayserispor-Fenerbahçe maçında babasının kucağında Fenerbahçe formasıyla mücadeleyi izleyen Berkay'a tepki göstermiş ve tribünden çıkmasını istemişti.'Önemli olan ayrıştırıcı değil birleştirici olmaktır
'

Bunun üzerine tehdit mesajları aldığını iddia eden Recai Kahraman, savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Yaşanan gelişmeler üzerine Berkay Çoban'ın ailesi ile beraber amigo Recai'yi makamında buluşturan Kayseri Valisi Orhan Düzgün, “18 Ekim tarihinde oynanan maçta Berkay ile ilgili üzücü haberler yansıdı. Biz de konuyla ilgili yapmış olduğumuz değerlendirmelerde kendisine kötü söz söylediği düşünülen Recai ile görüştük. Kendisi de özür dilediğini söyledi. Kayserispor yönetimi de bir açıklama yaparak, olayı tasvip etmedi. Konu değerlendirilecek tabi ama en etkili metodun Recai ile Berkay'ı bir araya getirmek olduğunu düşündük. Önemli olan ayrıştırıcı değil birleştirici olmaktır" dedi.

'Bana tokat at da barışalım'

Konuşmanın ardından küçük Berkay'ı kucağına alınan amigo Recai, Berkay'a oyuncak vererek, özür diledi. Recai Kahraman, Berkay'ın gönlünü almak için 'Öpeyim mi?' diye sorunca, küçük Berkay da 'Bakalım' diyerek cevap verdi.


Amigo Recai barışmak istediğini söylediği Berkay'a 'Bana tokat at da barışalım' deyince, Berkay, Recai'ye tokat attı.


Valilik makamı önünde Berkay'ın babası Ramazan Çoban'dan da helallik isteyen amigo Recai, olayın istem dışı olduğunu söyledi.
#amigo recai
#kayserispor
#fenerbahçe
#berkay
8 yıl önce
default-profile-img