|

Robben'i Van Persie getiriyor

İtalyan medyası Van Persie'nin vatandaşı Robben için aracılık yaptığını iddia ederek, "Van Persie, Robben'i getiriyor" dedi.

Yeni Şafak
13:47 - 8/12/2015 Salı
Güncelleme: 12:02 - 8/12/2015 Salı
Diğer

Fenerbahçe için taraftarı heyecanlandıracak bir iddia ortaya atıldı.Takvim'de yer alan habere göre; İtalyan basını, sarı-lacivertli kulübün gelecek sezon Bayern Münihli Robben'i transfer etmek için uğraş verdiğini öne sürerek, "Bunun için Fenerbahçe forması giyen Van Persie aracılık yapıyor. Persie Robben'le iki kez görüşme yaptı. Başlangıçta Fenerbahçe'ye sıcak bakmayan Robben vatandaşının iknası sonucu sezon sonunda Fenerbahçe'ye gitmeyi ciddi biçimde düşünüyor. Van Persie'nin bunda büyük katkısı var" dedi.İtalyan medyası ayrıca Fenerbahçe'nin sezon başından itibaren Robben'i transfer etmek için birkaç girişimde bulunduğunu öne sürerek, "Ancak bu adımların hiçbiri tutmadı. Aziz Yıldırım'ın Robben'i çok istemesi bu transferi yeniden alevlendirdi. Van Persie'nin de araya girmesi önemli bir gelişme oldu" ifadesini kullandı.'Robben sürpriz değil'

Fenerbahçe'nin Van Persie gibi önemli bir silahın ardından Robben gibi bir oyuncuyu almak istemesinin çok önemli bir gelişme olduğunu öne süren Çizme basını, "F.Bahçe gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde ses getirecek bir takım olmak için tüm kozlarını kullanacak. Bunların başında Robben geliyor. Bu transfer gerçekleşirse bu sürpriz sayılmamalı" dedi.

#van persie
#arjen robben
#transfer
#fenerbahçe
8 yıl önce