|

Ronaldo İzmir'e taşınıyor

Real Madrid'in dünyaca ünlü futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun, İzmir'den 3,2 milyon euro'ya villa aldığı iddia edildi. Portekizli oyuncunun satın aldığı villada zaman zaman tatil yapmak için İzmir'e geleceği kaydedildi.

Yeni Şafak
10:21 - 8/11/2015 Pazar
Güncelleme: 08:38 - 8/11/2015 Pazar
Diğer

Oscar ödüllü Hollywood çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt, 2.6 milyon dolara İzmir'in Urla ilçesi yakınlarından denize sıfır villa almasının ardından Real Madrid'in yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo'nun da İzmir'den 3.2 milyon euro'ya villa satın aldığı öne sürüldü.Sabah'ta yer alan habere göre Türk parasıyla toplamda 10 milyon liranın üzerinde bir ücret ödeyen Ronaldo'ya dünyaca ünlü yıldızlara emlak satışı yapan Proto Grup'un sahibi Alessandro Proto rehberlik etti. Proto Grup'un Türkiye temsilcisi Oya Paktaş bu satışı doğrulayarak, Ronaldo'nun villanın fotoğraflarına bakarak satışı gerçekleştirdiğini belirtti.Villa 12 bin metrekarelik bir arsa üzerinde

Real Madrid'in yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo'nun satın aldığı villa 12 bin metrekarelik bir arsa üzerinde bulunuyor. Aldığı yer sır gibi saklanan oyuncunun villası şehre hakim bir konumda yer alıyor. Villanın 7 yatak odası, üç oturma odası ile kapalı ve açık olmak üzere iki havuzu bulunuyor. Ünlü emlakçı Alessandro Proto, Türkiye Hollywood yıldızları için artık favori bir yer haline geldiğini belirtiyor. Ronaldo'nun satın aldığı villada zaman zaman tatil yapmak için İzmir'e geleceği kaydediliyor.

#cristiano ronaldo
#villa
#izmir
8 yıl önce
default-profile-img