AVRUPA ŞAMPİYONASI

Ronaldo sahayı sedyeyle terk etti

EURO 2016 finalinde Fransa ile karşılaşan Portekiz'de Cristiano Ronaldo şoku yaşandı. Portekizli futbolcu 17. dakikada sakatlanınca göz yaşlarına hakim olamadı. Tedavisinin ardından sahaya geri dönen yıldız futbolcu oyuna devam edemeyeceğini anlayınca 25. dakikada sedyeyle oyundan çıkarken yerine Quaresma girdi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Portekiz ile Fransa arasındaki Avrupa Futbol Şampiyonası Finali'nde Ronaldo şoku yaşandı.

16. dakikada Payet ile girdiği ikili mücadelede Fransız futbolcunun sert müdahalesiyle yerde kalan süperstar tedavisinin ardından tekrar sahaya girdi ama bir anda kendisini yere bıraktı.

Ronaldo'nun kendisini yere bırakmasıyla birlikte Portekizli futbolcular kaptanlarının başında toplanırken, Ronaldo da gözyaşlarına hakim olamadı.

Final maçında sakatlık sebebiyle oyundan çıkmak istemeyen yıldız futbolcu ağlaya ağlaya kenara geldi ve tedavisi burada devam etti.

Yaklaşık 3 dakikalık tedavinin ardından Ronaldo oyuna geri dönerken, Quaresma her ihtimale karşı kenarda ısınmaya başladı.


Ronaldo kendisini birkaç dakika daha denedi fakat yıldız futbolcu devam edemeyeceğini anlayınca kendisini yere bıraktı. Sahaya giren sağlık ekibi Ronaldo'yu sedyeyle soyunma odasına götürdü.

Böylesine büyük bir finalde sakatlanarak oyuna devam edemeyen Ronaldo, ağlaya ağlaya sedyeyle soyunma odasına götürüldü.
Ronaldo dünyayı ağlattı
Diğer

Ronaldo dünyayı ağlattı

Cristiano Ronaldo, Payet'le girdiği bir pozsiyonda sakatlandı. Aldığı darbelerin ardından gözyaşlarını tutamamasına rağmen oyuna devam eden Ronaldo kısa bir süre sonra tekrar kendini yere bıraktı ve gözyaşları içinde oyundan çıktı.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Fenerbahçe'den Ramiz Dayı'lı Caner Erkin vide...

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+