|
Spor

Süper Lig maçlarına iftar ayarı

Ramazan ayına denk gelen Fenerbahçe-Beşiktaş ve Trabzonspor-Beşiktaş derbileri saat 20.30'da oynanacak.

Haber Merkezi
14:41 . 23/03/2023 Perşembe
Yeni Şafak
Ligin ilk yarısında oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe maçı golsüz eşitlikle sona ermişti.

Ligin ilk yarısında oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe maçı golsüz eşitlikle sona ermişti.

Süper Lig'de 27, 28, 29, 30, 31, 32 ve 33. hafta programları açıklandı.


Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada Ramazan ayı dolayısıyla akşam maçlarının iftar saatlerine göre düzenlendiği bildirildi.


Fenerbahçe-Beşiktaş maçı 2 Nisan Pazar günü, Trabzonspor-Beşiktaş müsabakası ise 16 Nisan Pazar günü oynanacak. İki derbinin de başlama saati 20.30.


İşte 7 haftanın programı:

27. hafta

1 Nisan Cumartesi

16.00 Medipol Başakşehir-MKE Ankaragücü (Başakşehir Fatih Terim)


16.00 Trabzonspor-Yukatel Kayserispor (Medical Park)


20.30 Galatasaray-Adana Demirspor (Nef)


2 Nisan Pazar

13.30 HangiKredi Ümraniyespor-Arabam.com Konyaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)


16.00 Bitexen Giresunspor-Corendon Alanyaspor (Çotanak Spor Kompleksi)


20.30 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker)


3 Nisan Pazartesi

20.30 İstanbulspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)


28. hafta

7 Nisan Cuma

20.30 Arabam.com Konyaspor-Fraport TAV Antalyaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)


8 Nisan Cumartesi

16.00 MKE Ankaragücü-İstanbulspor (Eryaman)


20.30 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan)


9 Nisan Pazar

16.00 Yukatel Kayserispor-HangiKredi Ümraniyespor (RHG EnerTürk Enerji)


16.00 Demir Grup Sivasspor-Medipol Başakşehir (Sivas 4 Eylül)


20.30 Beşiktaş-Bitexen Giresunspor (Vodafone Park)


10 Nisan Pazartesi

20.30 VavaCars Fatih Karagümrük-Fenerbahçe (Atatürk Olimpiyat)


29. hafta

14 Nisan Cuma

20.30 Fraport TAV Antalyaspor-Corendon Alanyaspor (Corendon Airlines Park Antalya)


20.30 Galatasaray-Yukatel Kayserispor (Nef)


15 Nisan Cumartesi

16.00 İstanbulspor-Medipol Başakşehir (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)


16.00 Adana Demirspor-Kasımpaşa (Yeni Adana)


20.30 Fenerbahçe-MKE Ankaragücü (Ülker)


16 Nisan Pazar

16.00 Bitexen Giresunspor-Demir Grup Sivasspor (Çotanak Spor Kompleksi)


20.30 Trabzonspor-Beşiktaş (Medical Park)


30. hafta

18 Nisan Salı

20.30 VavaCars Fatih Karagümrük-HangiKredi Ümraniyespor (Atatürk Olimpiyat)


20.30 Corendon Alanyaspor-Galatasaray (Kırbıyık Holding)


19 Nisan Çarşamba

17.00 İstanbulspor-Fraport TAV Antalyaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)


17.00 Yukatel Kayserispor-Kasımpaşa (RHG EnerTürk Enerji)


20.30 Arabam.com Konyaspor-Adana Demirspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)


20.30 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim)


20 Nisan Perşembe

17.00 MKE Ankaragücü-Bitexen Giresunspor (Eryaman)


20.30 Demir Grup Sivasspor-Trabzonspor (Sivas 4 Eylül)


31. hafta

22 Nisan Cumartesi

19.00 HangiKredi Ümraniyespor-Beşiktaş (Ümraniye Belediyesi Şehir)


23 Nisan Pazar

13.30 Kasımpaşa-Arabam.com Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)


16.00 Adana Demirspor-Yukatel Kayserispor (Yeni Adana)


19.00 Galatasaray-VavaCars Fatih Karagümrük (Nef)


24 Nisan Pazartesi

17.00 Bitexen Giresunspor-Medipol Başakşehir (Çotanak Spor Kompleksi)


20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Demir Grup Sivasspor (Corendon Airlines Park Antalya)


20.00 Fenerbahçe-İstanbulspor (Ülker)


32. hafta

28 Nisan Cuma

20.00 Corendon Alanyaspor-HangiKredi Ümraniyespor (Kırbıyık Holding)


29 Nisan Cumartesi

16.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Fraport TAV Antalyaspor (Atatürk Olimpiyat)


16.00 Arabam.com Konyaspor-Trabzonspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)


19.00 Demir Grup Sivasspor-Fenerbahçe (Sivas 4 Eylül)


30 Nisan Pazar

16.00 MKE Ankaragücü-Kasımpaşa (Eryaman)


19.00 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park)


1 Mayıs Pazartesi

20.00 İstanbulspor-Bitexen Giresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)


33. hafta

6 Mayıs Cumartesi

16.00 Adana Demirspor-Corendon Alanyaspor (Yeni Adana)


19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Beşiktaş (Corendon Airlines Park Antalya)


7 Mayıs Pazar

13.30 HangiKredi Ümraniyespor-Demir Grup Sivasspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)


16.00 Arabam.com Konyaspor-Yukatel Kayserispor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)


19.00 Bitexen Giresunspor-Fenerbahçe (Çotanak Spor Kompleksi)


8 Mayıs Pazartesi

20.00 Trabzonspor-MKE Ankaragücü (Medical Park)


20.00 Galatasaray-Medipol Başakşehir (Nef)




#Süper Lig
#Fenerbahçe
#Beşiktaş
#TFF
2 ay önce
default-profile-img