|

Taffarel defanstan şikayetçi

Galatasaray Antrenörü Claudio Taffarel, Antalyaspor ile 3-3 berabere kaldıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında takımının anlamsız bir şekilde panik havasında oynadığını söyledi.

Yeni Şafak
23:02 - 21/11/2015 Cumartesi
Güncelleme: 21:07 - 21/11/2015 Cumartesi
DHA

Brezilyalı çalıştırıcı, "Öne geçtik ama anlamsız bir panik havasına girdik. Büyük takımız böyle panik havasına girmememiz gerekiyordu. Hamza Hoca'nın gidişi ile bu sonucu yaşamadık. Daha önceki maçlarda da buna benzer hatalar oldu. Öne geçtiğimiz maçlar oldu yine skoru koruyamamıştık. Defansif anlamdaki hataları gidermemiz gerekiyor. Antalyaspor'u da kimse küçümsemesin önemli bir rakibe karşı oynadık. Ama her ne olursa olsun 3 defa öne geçtiğimiz maçı kazanmalıydık" dedi.Taffarel ayrıca "Hamza Hoca'nın vedası ile ilgili başkanımızın aldığı bir kararı sorgulamak bize düşmez. Biz de burada çalışanız. Tabi ki üzüldük, sevdiğimiz bir hocamızdı. Bugün daha iyi oynamak iyi bir sonuç aymak istiyorduk çünkü şu an kriz zamanı gibi gözüküyor. Ne yazık ki bu dönemde galip gelemedik" ifadelerini kullandı.Göksu: Kazanabilirdik bile

Antalyaspor Antrenörü Mustafa Ati Göksu, 3-3 berabere kaldıkları Galatasaray maçında kendilerine galibiyet getirecek pozisyonlara girdiklerini söyledi.


Teknik direktör Yusuf Şimşek'in cezalı olması nedeniyle Galatasaray maçında Antalyaspor takımının başında bulunan Mustafa Ati Göksu, basın toplantısında yaptığı açıklamada, "Milli maç arasındaki çalışmalarımız buradan puan ya da puanlarla dönmeye odaklıydı. Özellikle ikinci devre çok pozisyonum vardı. Değerlendirebilsek, galibiyetle de ayrılabilirdik" dedi.Duran toplardan yedikleri gollerden şikayetçi olan Göksu "Bizim kaderimiz mi bilemiyorum ama hep duran toplardan gol yiyoruz. Bundan sonra çalışmalarımızda ağırlığı bu yöne vereceğiz. Şu anda soyunma odasında da bunun mütalaası yapılıyor" ifadelerini kullandı.


#Mustafa Ati Göksu
#Antalyaspor
#Claudio Taffarel
#Galatasaray
8 yıl önce