|
Spor

Trabzonspor Orhan Ak ile yola devam kararı aldı

Trabzonspor Kulübü, yapılan yönetim kurulu toplantısı sonrasında teknik direktör Orhan Ak ile yola devam edileceğini açıkladı.

19:52 . 27/03/2023 Pazartesi
Yeni Şafak
Orhan Ak - Trabzonspor Teknik Direktörü

Orhan Ak - Trabzonspor Teknik Direktörü

Trabzonspor, teknik direktörlüklük için Orhan Ak'la sezon sonuna kadar devam etme kararı aldı.

Toplantıda ortak karar alındı

Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, kulüp başkanı Ertuğrul Doğan ve yönetim kurulunun bugün gerçekleştirdiği toplantıda, sezon sonuna kadar teknik direktör olarak Orhan Ak ile çalışılmasına oy birliğiyle karar verildiği belirtildi.

Açıklamada, "Teknik direktörümüz Orhan Ak ve ekibinin başarılı olacağına dair inancımızı değerli camiamız ve kamuoyuna saygıyla duyururuz." ifadesine yer verildi.

Trabzonspor'da başkan Ertuğrul Doğan daha önce yaptığı açıklamada, "Doğan, teknik direktör kararını yönetim kurulunun ortak alacağını belirterek, "Sadece 1-2 kişinin verdiği kararlar olmayacak bunlar. Trabzonspor yönetim kurulu bana teknik direktörlük konusunda görev verecek veya yönetimden başka birine verecek. Geçen sene bendim. Abdullah Avcı zamanında sağ olsun, önemli hamle yaptık. Yeri gelmişken kendisine teşekkür edeyim, yıllar sonra bize şampiyonluk sevinci yaşattı." ifadelerini kullanmıştı.

Trabzonspor'un duyurusu şu şekilde;

"Başkanımız Ertuğrul Doğan ve yönetim kurulumuzun bugün gerçekleştirdiği toplantıda, bu sezon sonuna kadar Teknik Direktör Orhan Ak ile çalışılmasına oy birliğiyle karar verilmiştir."#Trabzonspor
#Ertuğrul Doğan
#Orhan AK
2 ay önce
default-profile-img