Teknoloji Fal uygulamasından 20 milyon kişiye ücretsiz psikolojik destek

Fal uygulamasından 20 milyon kişiye ücretsiz psikolojik destek

Binnaz uygulaması bu zor günleri atlatmamıza yardımcı olmak amacıyla ücretsiz canlı psikolojik destek hizmetini yayına aldığını açıkladı.

Haber Merkezi Diğer
Psikolojik destek verecek.
Psikolojik destek verecek.

Corona virüs salgını hepimizin zor günler yaşamasına neden oluyor. Binnaz uygulaması bu zor günleri atlatmamıza yardımcı olmak amacıyla ücretsiz canlı psikolojik destek hizmetini yayına aldığını açıkladı.

Binnaz'ın yeni hizmetinde hem uzman psikologlar hem de doktorlar kullanıcılarla ücretsiz olarak sohbet ediyorlar. Psikologlar, bu dönemden ötürü insanların yaşadığı panik atak, kaygı problemleri gibi konularda danışmanlık veriyorlar. Sistemde kayıtlı olan doktorlar ise ''erken Covid-19 tanısı'' konusunda yardımcı olabilmek adına, ateşi çıkan, kendisini kötü hisseden kişilere danışmanlık veriyor. Girişimin kurucusu Sertaç Taşdelen de kullanıcılara moral vermek, sorularını yanıtlamak amacıyla canlı sohbete katılıyor.

Uygulama destek mesajı atıyor

Binnaz'ın ücretsiz canlı psikolojik destek hizmetinin yanı sıra toplumsal sosyal bilinci artırmak ve kişilere moral vermek için her gün push mesajlar gönderdiğini de hatırlatalım.

Webrazzi'nin haberine göre, Sertaç Taşdelen'in kurucu ortağı olduğu Faladdin uygulaması da her gün, global 20 milyon kullanıcısına Covid-19 konusunda bilinçlendirme amaçlı push mesajlar gönderiyor. Endeavor ile birlikte organize ettikleri Coronathon’da CEO Sertaç Taşdelen ve CTO Kaya Diker’in çalışmaları devam ediyor.

Sultans Of Robot  büyük final öncesi son sınavını İstanbul'da verecek
TEKNOLOJİ
Sultans Of Robot büyük final öncesi son sınavını İstanbul'da verecek
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.