Teknoloji Vodafonedan çiftçiye ayda 5 liraya telefon

Vodafone'dan çiftçiye ayda 5 liraya telefon

Melih Bayram Dede Yeni Şafak
Vodafone'dan çiftçiye ayda 5 liraya telefon
Vodafone'dan çiftçiye ayda 5 liraya telefon
Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Lütfullah Kitapçı, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü kapsamında çifçiler için özel bir cep telefonu satışa çıkardıklarını açıkladı. 'Akıllı Çiftçi Telefonu' adı verilen ürünün duyurulması için düzenlenen basın toplantısında konuşan Kitapçı, 'Samsung Galaxy Pocket 'Akıllı Çiftçi Telefonu' ile çiftçilerimiz, hem akıllı telefon sahibi olacak hem de 'Vodafone Çiftçi Kılavuzu' ile üretimlerini çok daha 'akıllı' yöntemlerle gerçekleştirme fırsatı yakalayacaklar' dedi.

650 BİN ÇİFTÇİ KULÜBE ÜYE

Vodafone Çiftçi Kulübü'nün 2009 yılında çiftçilere yönelik sosyal bir iş modeli olarak kurgulandığını ifade eden Kitapçı, 'Bugüne kadar Vodafone Çiftçi Kulübü'ne üye olan 650 bini aşkın çiftçi ve bu çiftçilerin iş ve yaşam kalitelerinde sağladığımız iyileşme, bu hedefe ulaşmak yolundaki başarımızı ortaya koyuyor. Vodafone Çiftçi Kulübü üyeleri, 'Vodafone Çiftçi Kılavuzu' uygulaması ile uyumlu Android tabanlı Samsung Galaxy Pocket telefonuna ayda sadece 5 TL'ye, Cep Çiftçi Tarifesi ile birlikte ve iki yıl taahhütle sahip olabiliyor. Vodafone Türkiye Pazarlama Müdürü Mustafa Yiğit Özcan, toplantıda, 'Şimdiye kadar tek taraflı bir iletişim oluyordu. Yeni uygulamayla hava durumu, zirai bilgiler, piyasa bilgileri gibi bilgilere cebinden erişebiliyor' dedi.

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.