ÖZGÜN

TRT 1 canlı izle! Beşiktaş Lyon canlı yayın izle

TRT 1 canlı izleyerek bu akşam oynanacak olan Beşiktaş Lyon maçını donmadan kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. TRT 1 ekranlarında bu akşam maç heyecanı yaşanacak. Beşiktaş, bu akşam kendi evinde 2-1’lik yenilginin rövanşına çıkacak. İşte TRT 1 canlı izleme bilgileri.

Haber Merkezi Diğer

TRT 1 canlı izleyerek bu akşam oynanacak olan Beşiktaş Lyon maçını donmadan kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. TRT 1 ekranlarında bu akşam maç heyecanı yaşanacak. Beşiktaş, bu akşam kendi evinde 2-1’lik yenilginin rövanşına çıkacak. İşte TRT 1 canlı izleme bilgileri.

TRT 1 canlı izle

Yayın akışı

06:38 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı

06:40 Küçük Hanımefendi

08:00 Adını Sen Koy

09:05 1'de Bugün

09:15 İyi Fikir

11:00 1'de Bugün

11:10 Ana Kuzusu

13:10 Lise Devriyesi

15:00 Bir Yastıkta Kocayalım

16:30 1'de Bugün

16:40 Adını Sen Koy

19:00 Erhan Çelik İle Ana Haber

19:50 Doğrusu Ne?

19:55 Hava Durumu

20:00 Baba Candır

22:05 UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final Karş. "Beşiktaş - O.Lyon"

22:50 Devre Arası

23:05 UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final Karş. "Beşiktaş - O.Lyon"

00:05 Lise Devriyesi

02:40 Adını Sen Koy

03:35 Bir Yastıkta Kocayalım

04:50 Ana Kuzusu

06:35---

TRT 1 frekans

Beşiktaş Kulübünden ceza açıklaması:

Beşiktaş Kulübü, UEFA Avrupa Ligi'nde Fransa'nın Olympique Lyon takımıyla oynanan ilk maçta yaşanan olayların ardından UEFA Disiplin Kurulunun verdiği cezanın kabul edilebilir olmadığını açıkladı.
Beşiktaş Kulübünün internet sitesinde yer alan açıklamada, UEFA'nın bu tür olayların 2 yıl içinde tekrar yaşanması durumunda 1 yıl Avrupa kupalarından men cezası verileceği yönündeki kararı konusunda, "UEFA'nın Lyon'da oynanan maç ile ilgili almış olduğu karar kulübümüz tarafından haklı görülebilir ve kabul edilebilir değildir. UEFA'nın Lyon'da oynanan maçla ilgili almış olduğu karar kulübümüz tarafından haklı görülebilir ve kabul edilebilir değildir. UEFA'ya gerekli itirazlarımızı yaparak süreci takip edeceğiz." ifadeleri kullanıldı.
Verilen kararın ardından taraftarlara ve camiaya önemli görevlerin düştüğü belirtilerek, şu görüşlere yer verildi:
"Sükunetimizi korumalı, Beşiktaşımızı zor durumda bırakacak centilmenlik dışı tüm hal ve hareketlerden uzak durmaya özen göstermeliyiz. Haksız alınan bu karara karşı hukuk zemininde kulübümüzün yapacağı mücadele kadar, taraftarlarımızın stadımızda sergileyeceği duruş da önemlidir. Maçlarımızda taşkınlığa, provokasyona izin vermeden, rakibe karşı saygımızı sergileyerek Beşiktaş'ı uluslararası arenada zor durumda bırakabilecek her türlü olumsuz davranıştan sakınmalıyız. Lyon ile oynayacağımız UEFA Avrupa Ligi çeyrek final rövanş karşılaşmasını bir şölene çevirerek, futbolun tüm güzelliklerini yansıtarak, kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek her Beşiktaşlının görevidir."

Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.