Video Devlet Bahçeli Bunların gariban dedikleri gazi Meclisi bombalayan şerefsizler, soruları çalan hırsızlardır
Devlet Bahçeli: Bunların gariban dedikleri gazi Meclisi bombalayan şerefsizler, soruları çalan hırsızlardır
Devlet Bahçeli: Bunların gariban dedikleri gazi Meclis'i bombalayan şerefsizler, soruları çalan hırsızlardır
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Konuşmasının büyük bölümünü FETÖ ve FETÖ ile mücadeleye ayıran Bahçeli, 'İP Başkanı, FETÖ'cüleri kastederek 'Bütün ağababaları uçup gitti, ne kadar gariban varsa içerde' diyecek kadar ucube bir değerlendirme yapabilmiştir. Bu şahsın gariban dedikleri, gazi Meclis'i bombalayan şerefsizlerdir, vatandaşlarımızın üzerine bomba atan canilerdir, soruları çalan hırsızlardır, kumpasçı polislerdir.

İçerdekiler gariban değil casustur, haindir, katildir emperyalizmin kanlı tetikçileridir. Bu ağır kusurlu zihniyet, garibanı bilmesek bize yutturacak, garibanı tanımasak gerçekleri temelinden çarpıtmış olacak.

CHP yönetimine göre 15 Temmuz tiyatrodur, masaldır, düzmecedir. 15 Temmuz gecesi vatanı işgal etmek isteyen teröristler neyse bu barbarlığa bu düşmanlığa tiyatro diyenler de aynısıdır.

CHP ile İP, HDP'nin yörüngesine sabitlenmenin yanı sıra PKK'nın çizgisine taşınmışlar, FETÖ ile de tek yumurta ikizi hailine gelmişlerdir. Bunlar ihanete göz yummuşlar, olur vermişlerdir.'

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.