|

Bu hafta vizyona girecek olan filmler ve konuları

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 2'si yerli 9 film vizyona girecek. Sinemaseverler için hazırladığımız haberden bu hafta vizyona girecek olan filmleri ve konuları öğrenebilirsiniz. İşte bu hafta vizyona girecek olan filmler...

Yeni Şafak
08:31 - 16/06/2016 Perşembe
Güncelleme: 05:38 - 16/06/2016 Perşembe
Diğer

Bu hafta vizyona girecek olan filmleri ve konularını sizler için hazırladık. Sinemalara bu hafta 2'si yerli olmak üzere 9 film vizyona girecek. Sizler de hangi filmlerin vizyona girdiğini ve filmlerin konularını merak ediyorsanız haberimizi inceleyebilirsiniz.Yönetmenliğini Vincent Kesteloot ve Ben Stassen'ın yaptığı animasyon filmi "Robinson Crusoe" izleyiciyle buluşacak.Kahraman kaşif Robinson Crusoe'nun gemisi batınca tek başına bir adaya düşmesinin anlatıldığı filmde, birçok hayvanın yaşadığı adada Crusoe'nin aslında pek de "tek başına" olmadığı gösteriliyor.Adada yaşayan ve daha önce hiç insanla karşılaşmamış olan hayvanlar tarafından ilginç bir tür olarak karşılanan Crusoe, karada yürüyen bir deniz canavarı olarak görülüyor. Crusoe, adada kendine yeni bir hayat kurarken adanın sakinleriyle güzel bir dostluk geliştiriyor.

"İnatçılar"Başrollerinde Sigurdur Sigurjonsson, Theodor Juliusson, Charlotte Böving ve Gunnar Jonsson yer aldığı filmin yönetmenliğini ise Grimur Hakonarson yaptı.Dram türündeki "İnatçılar", şehrin dışında geniş bir vadide yan yana evlerde yaşayan yaşlı iki kardeş Gummi ve Kiddo'nun yaşadıklarını konu alıyor.Film, babadan kalma meslekleri olan koç yetiştiriciliğine devam eden, ülkenin en iyi koçlarını yetiştiren, her sene kasabada düzenlenen en iyi koç yarışmasında büyük ödülü almak için yarışan ve birbiriyle 40 yıldır konuşmayan iki kardeşten birinin ölümcül bir hastalığa yakalanmasıyla gelişen olayları izleyiciye aktarıyor."Senden Önce Ben"Jojo Moyes'in romanından uyarlanan aynı adlı filmin yönetmen koltuğunda İngiliz yönetmen Thea Sharrock, oyuncu kadrosunda ise Emilia Clarke, Sam Claflin, Janet McTeer yer alıyor.Film, tekerlekli sandalyeye bağlı olarak yaşamını sürdürmek zorunda olan yarı felçli genç adam ve bakıcı olarak küçük bir kasabada yetişmiş genç kadının aşklarını konu ediniyor."Siyahın Elli Tonu""Anormal Aktivite" serisi ile bilinen Michael Tiddes'ın yönetmenliğini yaptığı komedi filminde, Marlon Wayans, Kali Hawk, Mike Epps ve Jane Seymour başrolleri paylaşıyor.
E.L. James'in romanından beyazperdeye uyarlanan "Grinin Elli Tonu" filminin parodi versiyonu olan filmde genç bir üniversite öğrencisi, zengin ve cinsel arzuları sınır tanımayan bir iş adamıyla tanışıyor."Merkezi İstihbarat"Rawson Marshall Thurber'in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Dwayne Johnson ve Kevin Hart bulunuyor.Komedi ve aksiyon türündeki filmin konusu ise şöyle:"Bir zamanların dalga geçilen öğrencisinin, büyüyünce tehlikeli bir CIA ajanına dönüştükten sonra, lise mezunların buluşmasıyla olaylar gelişiyor. CIA ajanı çok gizli bir vaka üzerinde olduğunu iddia ederek, eskiden kampüsün popüler adamıyken, şimdi parlak günlerini özleyen bir muhasebeci olan arkadaşını gönüllü olarak göreve alıyor. Ancak, büyük rakamların üstesinden gelen muhasebeci neye karıştığını fark ettiğinde ve arkadaşının onu aklına bile gelmeyecek, ölümcül silahlı çatışmaların, aldatmacaların ve casusluğun içine sürüklediğini anladığında artık vazgeçmek için çok geç olacaktır.""Ammar 2: Cin İstilası"Yönetmenliğini Özgür Bakar'ın üstlendiği, başrollerini ise Özlem Polat, Cem Aksakal ve Balamir Emren paylaştığı film korku türünde izleyiciyle buluşacak.Senaryosunun ise Özgür Bakar ve Alper Kıvılcım'ın yazdığı filmin birincisi, emniyet tarafından bulunan bir kasetin izlenmesiyle kurgulanmıştı. İzleyiciyle yarın buluşacak ikinci film ise bu kasetin gazetecilik bölümü okuyan bir grup gencin eline geçmesinden sonra yaşananları konu alıyor."Lanetli Çocuk"Yönetmenliğini William Brent Bell'in üstlendiği ve başrolleri Lauren Cohan, Rupert Evans, Ben Robson'ın paylaştığı film, bir bebek bakıcısının yaşadığı korku dolu hikayeyi beyaz perdeye taşıyor.
"Bi O Kalmıştı"Yapımcılığını Han Prodüksiyon'un, yönetmenliğini Burak Babayiğit'in ve senaristliğini Taha Ulukaya'nın yaptığı filmin oyuncu kadrosunda, Murat Nazım Vardarlı, Andaç Semerci, Gülşah Yeşilot, Mutia Gürsel, Taha Ulukaya, Kemal Ekşioğlu ve Sebahat Adalar bulunuyor.Film, umutsuzluklar, hayaller ve duygusal zenginliklerle örülü Altuntaş ailesinin trajikomik hikayesini izleyiciyle buluşturacak."Bin Başlı Canavar"Yönetmen koltuğunda Rodrigo Pla'nın oturduğu filmin başrolünü Laura Santullo üstleniyor.Oyuncu kadrosunda Sebastian Aguirre Boeda, Hugo Albores ve Nora Huerta gibi isimlerin yer aldığı filmin konusu ise şöyle:"Sigorta şirketi kocasının bakım masraflarını karşılamayınca, Sonia Bonet işleri kendi eline alır. İnatçı bürokrasi ve ilgisiz işçiler Sonia'yı bir kırılma noktasına iter. Oğluyla birlikte sisteme karşı mücadele etmek için çalışır. Tek amacı eşine gereken ilaçları elde etmek olan kadının baş etmek zorunda kaldığı sistem aslında buzdağının yalnızca görünen kısmıdır. Sonia çabaladıkça daha büyük bir bataklığın içinde olduğunu fark etmeye başlar. "
Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 2'si yerli 9 film vizyona girecek. Sinemaseverler için hazırladığımız haberden bu hafta vizyona girecek olan filmleri ve konuları öğrenebilirsiniz. İşte bu hafta vizyona girecek olan filmler...
#Film
#Vizyon
#Vizyona girecek filmler
#Sinema
8 yıl önce