Dünya Obama Trumpı solladı

Obama Trump'ı solladı

ABD'li bir anket şirketinin yaptığı araştırma sonucunda Amerika halkı, gelmiş geçmiş en iyi başkan olarak Barack Obama'yı seçti. İkinci sırada Bill Clinton yer alırken şu anki ABD Başkanı Trump sonuncu sıraya yerleşti.

IHA
ABD Başkanı Donald Trump ve Barack Obama
ABD Başkanı Donald Trump ve Barack Obama

ABD’de yapılan bir ankete göre Amerika’nın gelmiş geçmiş en iyi başkanının Barack Obama olduğu ortaya çıktı. Pew Research Center tarafından yapılan bir ankette Amerikalıların yüzde 44’ü Barack Obama’nın yaşamlarındaki en iyi başkan olduğunu belirtti.

Ülke genelinde yapılan anket sonuçlarına göre Amerikalılar, Başkan Barack Obama’nın işini en iyi şekilde yaptığını düşünüyor. Açıklanan anket sonuçlarına göre, Amerikalıların yüzde 44’ü, siyah ve beyaz iki millete hizmet eden Obama’nın ABD’nin en iyi başkanı olduğunu söyledi.

İHA


Trump sonuncu oldu

Pew Research Center’in anketine göre Bill Clinton yüzde 33 ile ikinci sırada yer alırken yüzde 32 ile Ronald Reagan üçüncü sırada yerini aldı.

5-12 Haziran tarihleri arasında, sabit hat ve cep telefonu ile 2 binden fazla yetişkin ile gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde, ABD Başkanı Donald Trump ise sonuncu oldu. En kötü ABD Başkanı seçilen Donald Trump’ın 'en kutuplaştırıcı Amerikan başkanı' olduğu belirtildi.

REKLAM

ABD ile FETÖ zirvesi yapılacak
GÜNDEM
ABD ile FETÖ zirvesi yapılacak

Çin’e 200 milyar $’lık
yeni yaptırım
EKONOMİ
Çin’e 200 milyar $’lık yeni yaptırım

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.