Dünya Sosyal mesafeli aile fotoğrafı

Sosyal mesafeli aile fotoğrafı

NATO Karargahı’nda konukları Genel Sekreter Stoltenberg karşıladı. Aile fotoğrafı, sosyal mesafe kuralına uyularak çektirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, çektirilen fotoğrafta, ABD Başkanı Joe Biden ile İngiltere Başbakanı Boris Johnson’ın arasında yer aldı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Sosyal mesafeli aile fotoğrafı
Cumhurbaşkanı Erdoğan fotoğrafta Biden ile Johnson'ın arasında yer aldı.

Zirvenin yapıldığı NATO Karargahı’nda konuklar için resmi karşılama programı düzenlendi. Erdoğan ve diğer liderler NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg tarafından karşılandı. Tüm liderlerin tek tek karşılanmasının ardından sosyal mesafe kuralına uyularak aile fotoğrafı çektirildi.

Her şeyi konuştular: 
Çözülemeyecek hiçbir mesele yok
DÜNYA
Her şeyi konuştular: Çözülemeyecek hiçbir mesele yok

  • Erdoğan, NATO Karargahı’nın içindeki avluda çektirilen aile fotoğrafında, ABD Başkanı Joe Biden ile İngiltere Başbakanı Boris Johnson’ın arasında yer aldı. Erdoğan, daha sonra diğer liderlerle NATO Zirvesi’nin ana oturumuna katıldı. Erdoğan, toplantı başlamadan hemen önce ABD Başkanı Joe Biden’la bir süre sohbet etti.

Brüksel’de liderler diplomasisi
DÜNYA
Brüksel’de liderler diplomasisi

PCR testi istendi

Zirveye katılan heyet üyelerinden PCR testi istenirken, NATO karargahında görevli yaklaşık 3 bin 500 kişiye aşı yapıldı. Bina girişlerinde herkesin ateşini ölçen görevliler bulunduruldu.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.