Gündem CHPde kurultay kararı

​CHP'de son dakika kurultay kararı

CHP'de kurultay kararı

CHP 9-10 Mart'ta tüzük kurultayı gerçekleştirecek. CHP'nin 36. Olağan Kurultayında genel başkan ve Parti Meclisi seçimi yapılmıştı.

Diğer
CHP
CHP

CHP, 36. Olağan Kurultay’ın ardından 09-10 Mart 2018 tarihlerinde Tüzük Kurultay’ına gidiyor. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun imzasıyla duyrulan çağrı metni şöyle:

“Cumhuriyet Halk Partisi’nin 19. Olağanüstü Kurultayı 09-10 Mart 2018 tarihleri arasında Cuma – Cumartesi günleri saat 10.00’da Tüzük değişikliği ve Kurultay Yönetmeliği değişikliğini görüşmek ve karara bağlamak için, Ankara’da Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde (Yenimahalle) aşağıaki yazılı gündem maddelerini görüşmek üzere toplanacaktır.”

CHP'nin 36. Olağan Kurultayı, Ankara Spor Salonu'nda gerçekleştirilmişti. İlk gün genel başkan seçiminin yapıldığı kongrenin ikinci gününde ise delegeler tarafından 60 kişilik PM üyeleriyle 15 kişilik Yüksek Disiplin Kurulu üyeleri seçilmişti.

Terör seviciler vitrinde
GÜNDEM
Terör seviciler vitrinde

CHP kurultayında kim kaç oy aldı
GÜNDEM
CHP kurultayında kim kaç oy aldı

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.