Gündem CHPden yeni açıklama Meclisten çekilmeyeceğiz

CHP'den yeni açıklama: Meclis'ten çekilmeyeceğiz

CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, "Meclis'ten çekilecek misiniz" sorusuna, "MYK değerlendirmesinde böyle bir kararın uygun olmayacağı kararına varılmıştır" karşılığını verdi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
CHPden yeni açıklama: Meclisten çekilmeyeceğiz
CHP Genel Başkan Yardımcısı Levent Gök açıklama yaptı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke'nin "Meclis'ten çekilmeyi düşünebiliriz" açıklaması sorulan CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, "Toplumun değişik kesimlerinden CHP'ye böyle bir öneri gelmiştir ama yapılan MYK değerlendirmesinde böyle bir kararın uygun olmayacağı kararına varılmıştır" şeklinde yanıt verdi.

CHP Sözcüsü Böke, bugün canlı yayında referandumla ilgili açıklamalarda bulunmuştu. 'İlan edilen bu referandumun sonucunu tanımıyoruz' diyen Böke, "Bunun için demokratik tüm haklarımızı kullanacağımızdan şüpheniz olmasın. Her türlü deyince Meclis'ten çekilmekten de çalışmaya devam etmek de buna girer" ifadelerini kullanmıştı.

Referandumu kaybeden CHP'nin hezeyanları

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.