Gündem CHPnin kanalında küfürlü şov

CHP'nin kanalında küfürlü şov

CHP'nin kanalı Halk TV'de Uğur Dündar'ın sunduğu Yaşar Nuri Öztürk, Levent Üzümcü ve Müjdat Gezen'in katıldığı programda küfürler havada uçuştu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
CHPnin kanalında küfürlü şov
İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın bu haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Programda Yaşar Nuri ve Müjdat Gezen, küfür etmenin en doğal hakları olduğunu söyledi.

''BEN A.. KOYACAĞIM''

Önce Yaşar Nuri Öztürk, "Milletin a.. koyanların ben a.. koyacağım" dedi. Müjdat Gezen buna destek verek "Ben yorgunum benim için de koy" ifadelerini kullandı.

Daha sonra sıra Müjdat Gezen'e geldi. Gezen, içkisine karışıldığını iddia ederek "Size ne lan, p...venkler" diye konuştu.

CHP'nin kanalında küfürlü şov
OYNAT 00:52
CHP'nin kanalında küfürlü şov
CHP'nin kanalı Halk TV'de Uğur Dündar'ın sunduğu Yaşar Nuri Öztürk, Levent Üzümcü ve Müjdat Gezen'in katıldığı programda küfürler havada uçuştu. Önce Yaşar Nuri Öztürk, "milletin a.. koyanların ben a.. koyacağım" dedi. Müjdat Gezen buna destek verek "ben yorgunum benim için de koy" ifadelerini kullandı.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.