Gündem Cumhuriyet ve Birgün gezetelerine bir cevap da Varanktan Yunan medyası bile böyle aşağılık bir manşeti atmaz

Cumhuriyet ve Birgün gezetelerine bir cevap da Varank'tan: Yunan medyası bile böyle aşağılık bir manşeti atmaz

Rize'deki TEKNOFEST'in başlamasına bir gün kala, Cumhuriyet ile Birgün gazeteleri, "Damadın festivali için kasayı açtılar" başlığını taşıyan bir habere imza atarak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar'ın şahsının festivali gibi bir algı yapmaya çalıştı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank da, bu haberlere sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Cumhuriyet ve Birgün gezetelerine bir cevap da Varanktan: Yunan medyası bile böyle aşağılık bir manşeti atmaz
Mustafa Varank

Türkiye'nin en büyük teknoloji atılımlarından biri olan TEKNOFEST'i karalama girişiminde bulunan Cumhuriyet ve Birgün gazetelerine bir tepki de, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'tan geldi.

Varank, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "TEKNOFEST “damadın” değil Türkiye’nin yarınlarını yeşerten gençlerin festivalidir" dedi.

"Yunan medyası bile böyle aşağılık bir manşeti atmaz"

Varank, "Teknoloji yarışmaları için 79 ilden Rize’ye gelen 2 bin öğrenci, KYK yurdu boş dururken sokakta mı yatacaktı, üç gün aç mı duracaktı? Yunan medyası bile böyle aşağılık bir manşeti atmaz" ifadelerini kullandı.

Haluk Bayraktar’dan muhalif medyaya tokat gibi cevap: Teknofest damadın değil milyonların festivali
GÜNDEM
Haluk Bayraktar’dan muhalif medyaya tokat gibi cevap: Teknofest damadın değil milyonların festivali

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.