Gündem Haymanadan yatırım daveti

Haymana’dan yatırım daveti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, önceki dönem AK Parti milletvekili Salih Kapusuz ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız ile Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut’u makamında ziyaret etti.

Haber Merkezi Yeni Şafak
​​Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu,  Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut’u makamında ziyaret etti.
​​Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut’u makamında ziyaret etti.

Haymana’nın tanıtım çalışmalarını anlatan Başkan Turgut, Haymana kaplıcalarının “Dünyanın En İyi Termal Suyu” olarak tescillendiğini ve Başbakanlık Tanıtma Fonu desteğiyle hazırladıkları projeyle tanıtım atağına kalktıklarını ifade etti.

Turgut, böylesine önemli potansiyeli olan Haymana’ya yatırımcıları beklediklerini belirterek Hisarcıklıoğlu’ndan bu konuda destek istedi.

Başkan Özdemir Turgut’u uzun yıllardır tanıdığını belirten Hisarcıklıoğlu Turgut’un Haymana’da önemli işlere imza atacağını belirtti.

Gaziantep’in GaziBis’ine entegrasyon ödülü
GÜNDEM
Gaziantep’in GaziBis’ine entegrasyon ödülü

Giresun fındığı patlama yapacak
GÜNDEM
Giresun fındığı patlama yapacak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.