Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem İnce CHPden resmen istifa etti

İnce CHP'den resmen istifa etti

Düzenlediği basın toplantısında "ABD'den demokrasi dilenenlerle, 'Atatürk' diyemeyenleri yönetici yapanlarla yolumu ayırıyorum. CHP artık tabeladan ibarettir" ifadelerini kullanan Muharrem İnce, Cumhuriyet Halk Partisi'nden resmen istifa etti.

Haber Merkezi Diğer
İnce CHPden resmen istifa etti
Muharrem İnce

Öğle saatlerinde Ankara'da çalışma ofisi önünde basın toplantısı düzenleyen Muharrem İnce, "CHP'den istifa ettiniz mi?" sorusuna "Bugün edeceğim. Şimdi hemen teknolojiyi kullanarak biraz sonra e-Devlet'ten istifa edeceğim. Gerekçesini de hafta içi yazılı olarak göndereceğim" yanıtını vermişti.

Üyelik iptali e-Devlet'ten yapılabiliyor

Bu sözlerinin ardından Muharrem İnce, e-Devlet üzerinden Cumhuriyet Halk Partisi'nden resmen istifa etti. Siyasi parti üyelikleri e-Devlet üzerinden sorgulanabiliyor, istenilen durumda iptal işlemi de yapılabiliyor.

İnce’nin salvolarına CHP’den ilk yanıt: Dün neredeysek bugün de oradayız
GÜNDEM
İnce’nin salvolarına CHP’den ilk yanıt: Dün neredeysek bugün de oradayız

İnce, düzenlediği basın toplantısında, "Partiyi yönetenler partinin evlatlarına iftira atmıştır. Atatürk'ün partisi kalmamıştır. ABD'den demokrasi dilenenlerle, 'Ne işimiz var Libya'da?' diyenlerle yolumu ayırıyorum" ifadelerini kullanmıştı.

CHP'den istifa edeceğini açıklayan İnce: ABD'den demokrasi dilenenlerle yolumu ayırıyorum
GÜNDEM
CHP'den istifa edeceğini açıklayan İnce: ABD'den demokrasi dilenenlerle yolumu ayırıyorum

Muharrem İnce: ABD’den demokrasi dilenenlerle,
OYNAT 02:46
Muharrem İnce: ABD’den demokrasi dilenenlerle, "Libya'da ne işimiz var" diyenlerle yolumu ayırıyorum
Muharrem İnce düzenlediği basın toplantısıyla CHP'den ayrıldığını ilan etti. İnce 'ABD'den demokrasi dilenenlerle yolumu ayırıyorum. Mustafa Kemal Atatürk diyemeyenlerle yolumu ayırıyorum. 'Ne işimiz var Libya'da' diyerek Mavi Vatanı kavrayamayanlarla, 'Türkiye maalesef Azerbaycan'a yardım etti' diyenlerle yolumu ayırıyorum' ifadelerini kullandı.

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.