|
Gündem

Kavga etmeyin uyarısı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu arasındaki soğukluk genel merkezin gündeminde. CHP Genel Merkezi, ikili arasındaki rekabetin seçime giderken CHP’ye zarar verdiği endişesini dile getiriyor.

Mehmet Güney
Mehmet Güney
04:00 . 8/12/2022 Perşembe
Yeni Şafak
İmamoğlu-Kaftancıoğlu ikilisine dönük CHP kaynaklarında yapılan değerlendirmelerde soğukluğun nedeni olarak güç dengesi olarak gösteriliyor.

İmamoğlu-Kaftancıoğlu ikilisine dönük CHP kaynaklarında yapılan değerlendirmelerde soğukluğun nedeni olarak güç dengesi olarak gösteriliyor.

İmamoğlu-Kaftancıoğlu ikilisine dönük CHP kaynaklarında yapılan değerlendirmelerde soğukluğun nedeni olarak güç dengesi olarak gösteriliyor. Bu çerçevede Cumhurbaşkalığı adaylığına ilişkin değerlendirmeler de dikkat çekiyor. Kaftancıoğlu’nun adaylık için Kılıçdaroğlu ismine sıcak baktığı belirtilirken İmamoğlu’nun olası bir adaylığına mesafeli olduğu ileri sürülüyor.

GENEL BAŞKANI DESTEKLİYOR

Öte yandan şimdiye kadar resmi bir açıklama yapmamasına rağmen, adaylık için ismi zikredilen isimlerden olan İmamoğlu’nun olası bir adaylığına sıcak bakmayan Kaftancıoğlu’nun CHP lideri

Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığını desteklemesi de yaşanan gerilimde etkili olduğu CHP’li kurmaylar tarafından belirtiliyor.

#Ekrem İmamoğlu
#Canan Kaftancıoğlu
#Kemal Kılıçdaroğlu
#CHP
2 ay önce
default-profile-img
Kavga etmeyin uyarısı
Bakan Bozdağ: Amacımız Türk yargısını oluşturmaktır
Tüm tezgahı 5 TL yaptı: 'EYT'den emekli oldum' sevinci vatandaşa da yaradı
Kılıçdaroğlu ilk kez bu kadar net konuştu: Ben kazanırım
Sigortalılık süresi ve prim gün sayısını doldurana emeklilik yolu
Japonya'da iPhone 14 krizi: Yüzlerce yanlış alarm geliyor