Gündem Satırlı manyağı kurtarmaya çalıştı

Satırlı manyağı kurtarmaya çalıştı

Elif D. (17) kendisine satırla saldırdığı için gözaltına alınan erkek arkadaşı Oğuzhan K.’ya (24), mahkemeye sevk sırasında sarılmak istedi. Oğuzhan K.’nın tutuksuz yargılanması için hakimle de görüşmek isteyen Elif D. adliyeye alınmayınca kendini yerden yere vurdu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Satırlı manyağı kurtarmaya çalıştı
Kendisine satırla saldıran sevgilisi Oğuzhan K.’nin tutuksuz yargılanması için hakimle görüşmek istediğini söyleyen Elif D., adliyeye alınmayınca kendini yerden yere attı.

Hatay’da tavla oynayan 5 kişinin gözü önünde, kız arkadaşı Elif D.’yi (17) satırla darbettiği suçlamasıyla gözaltına alınan Oğuzhan K. (24) adliyeye sevk edildi. Erkek arkadaşından şikayetçi olmayan Elif D.’yi, sevk sırasında Oğuzhan K.’ye sarılmak isterken polis engelledi. Oğuzhan K.’nin tutuksuz yargılanması için hakimle görüşmek istediğini söyleyen Elif D., adliyeye alınmayınca kendini yerden yere attı.

Olay 8 Ekim günü saat 16.00 sıralarında, Antakya ilçesinde meydana geldi. Kendisini satırla kovalayan erkek arkadaşı Oğuzhan K.’den kaçan Elif D., bir dükkanın önünde tavla oynayan 5 kişinin yanına sığınıp yardım istedi. Tavla oynayanlar müdahale etmeyince, Oğuzhan K., 5 kişinin gözü önünde genç kıza defalarca vurdu. Bu anlar, iş yerinin güvenlik kamerasınca kaydedilip, sosyal medyadan paylaşıldı.

ŞİKAYETÇİ OLMADI

Bölgede ‘Kurbat’ olarak bilinen aşiretin mensubu olduğu belirtilen Elif D. ile Oğuzhan K.’nin, aralarındaki anlaşmazlık nedeniyle sokak ortasında kavga ettiği öğrenildi. Elif D., güvenlik kamerasına yansıyan olaydan sonra gözaltına alınan Oğuzhan K.’den şikayetçi olmadı.

Oğuzhan K.
Oğuzhan K.

TUTUKSUZ YARGILANSIN

Emniyetteki işlemleri tamamlanan Oğuzhan K., sevk edildiği adliyede ‘kasten adam yaralama‘ suçundan tutuklandı. Oğuzhan K.’ye sarılmak isteyen Elif D.’yi polis engelledi. Adliyeye girmek isteyince de engellenen Elif D., kendini yere attı, polis memurlarına, “Kurban olayım lütfen. Hakimle görüşmem lazım. Tutuksuz yargılansın” dedi.

Satırlı saldırıya uğrayan kadın vatandaşların yanına sığındı: Tavla oynayanlar müdahale bile etmeden izledi
GÜNDEM
Satırlı saldırıya uğrayan kadın vatandaşların yanına sığındı: Tavla oynayanlar müdahale bile etmeden izledi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.