Hayat 8 torunlu 50 yaşındaki kadın dördüz bekliyor

50 yaşında dördüz bekliyor​

8 torunlu 50 yaşındaki kadın dördüz bekliyor

Londra'da yaşayan 50 yaşındaki Tracey Britten isimli kadın, 32 haftalık hamile ve 4 bebek bekliyor. Bir ikiz kız, bir tek kız ve bir erkek bebek bekleyen Tracey Britten'ın ayrıca 8 torunu var. Britten, insanların kendisine olan eleştirilerine şu sözle cevap veriyor: "Dört güzel bebeği görünce fikirleri değişecek."

Haber Merkezi Diğer
Tracey Britten
Tracey Britten

Londra'da yaşayan sekiz torunlu 50 yaşındaki kadın 32 haftalık hamile. Dördüz bebek bekleyen Tracey Britten'ın üç kızı, bir oğlu olacak. Kızlardan birinin ikiz olduğunu ifade eden Tracey Britten bebeklerini kucağına almak için heyecanlanıyor.

İlk evliliğinden 32, 31 ve 22 yaşlarında 3 çocuğu olan Tracey Britten, 8 torun sahibi. İnsanların kendisine tepki gösterdiğini dile getiren yaşlı kadın, şöyle söylüyor:

50 görünmüyorum ve 50 hisstmiyorum. İnsanlar istediklerini söyleyebilirler, hikayemi bilmiyorlar.

The Sun'ın haberine göre, eskiden uyuşturucu danışmanlığı yapan Tracey Britten, mesleğinin travmatik etkileri olduğunu belirtti. Çocuk istemesinin en büyük nedeninin bu travmalar olduğunu söyleyen Britten, hamile kalmak için tedavi gördü.

Dört güzel bebeği görünce fikirleri değişecek.

Dördüzlerin ultrason fotoğrafı.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.