Hayat Anjelika Akbardan savaşa son çağrısı

Anjelika Akbar’dan 'savaşa son' çağrısı

Annesi Rus, babası Ukraynalı, kendisi ise Türkiye vatandaşı ünlü piyanist ve besteci Anjelika Akbar, "Acilen! Rusya-Ukrayna savaşında her iki ülkenin de ferdi olarak büyük bir üzüntü yaşıyorum. Savaşın son bulması için çağrıda bulunuyorum." diye konuştu

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
​Anjelika Akbar’dan savaşa son çağrısı
Anjelika Akbar

Annesi Rus, babası Ukraynalı, kendisi ise Türkiye vatandaşı ünlü piyanist ve besteci Anjelika Akbar, Osmangazi Belediyesinin düzenlediği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesinde konser verdi. Konserine başlamadan önce kısa bir konuşma yapan Akbar, “Artık bilinçsizlik zindanından çıkıp hepimizin bu gezegenin ailesi olduğumuzu idrak etme zamanı geldi. Acilen! Rusya-Ukrayna savaşında her iki ülkenin de ferdi olarak büyük bir üzüntü yaşıyorum. Savaşın son bulması için çağrıda bulunuyorum. Manevi büyüklerimiz de derki ‘Cennet cennet diye arama, bulunduğun yeri cennete dönüştür’ İnşallah hep öyle olur” ifadelerini kullandı.

Anjelika Akbar: İnsan ahengi ancak doğadan alabilir
HAYAT
Anjelika Akbar: İnsan ahengi ancak doğadan alabilir

Ünlü piyanist Akbar: Türkiye'de çok özel bir şey var
HAYAT
Ünlü piyanist Akbar: Türkiye'de çok özel bir şey var

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.