HayatDangal izleyicilerine sürpriz

'Dangal' izleyicilerine sürpriz

İstanbul'a gelen sanatçı Aamir Khan, Dangal filmini izlemeye gelen hayranlarıyla buluştu. Khan, bir izleyicisinin İstanbul'da film çekmek isteyip istememesiyle alakalı sorusuna, İstanbul'u çok sevdiğini söyleyerek cevap verdi.

Haber MerkeziAA
Bollywood'un sevilen oyuncusu Aamir Khan, İstanbul ve Ankara'da farklı etkinliklere katılacak.
Bollywood'un sevilen oyuncusu Aamir Khan, İstanbul ve Ankara'da farklı etkinliklere katılacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın davetiyle, yeni filminin tanıtımını yapmak üzere İstanbul'a gelen sanatçı Aamir Khan, Dangal filmini izlemeye gelen hayranlarıyla buluştu.

Dört gün boyunca İstanbul ve Ankara'da çeşitli programlara katılacak sanatçı, Kanyon AVM'deki Cinemaximum'da yapılan gösterim öncesinde sevenleriyle buluşarak, hayranları tarafından yöneltilen soruları yanıtladı.

Khan'ın geleceğini öğrenen yüzlerce hayranı, sinema salonu önünde uzun kuyruklar oluştururken, sanatçının salona girişi sırasında ise tezahüratlarla sevgi gösterisinde bulundu.

İstanbul'u çok sevdi

Bir hayranının, Türkiye'de film çekmeyi düşünüp düşünmediği yönündeki sorusuna, bugüne kadar böyle bir projesinin olmadığı cevabını veren sanatçı, ancak İstanbul'u gördükten sonra çok sevdiğini ve böyle bir projede yer almak istediğini söyledi.

Ünlü sanatçının bir diğer hayranı ise, onun filmlerini izleyerek Hintçe öğrendiğini söyledi. Konuşmasını Hintçe yapan kadın hayranı, bugüne kadar Türkiye'ye gelmemiş olduğu için ise sitemde bulundu.

Aamir Khan'ın ziyareti dolayısıyla Kanyon AVM'deki tüm salonlarda bugün Dangal filmi gösterilecek.

Aamir Khan izdihamı
GÜNDEM
Aamir Khan izdihamı