Hayat Ekşi Sözlükte "Artık AK Partiliyim" diyen Kastamonulu afetzedeye hakaret

Ekşi Sözlük'te "Artık AK Partiliyim" diyen Kastamonulu afetzedeye hakaret

Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde yaşanan sel felaketi sonrası Yeni Şafak'a yaptığı açıklamada "İki bakanımız her gün yanımızda. Aileden CHP'liydim ama bu saatten sonra AK Partiliyim" diyen Nurten Özçelik, Ekşi Sözlük'te hedef gösterildi. Bir kullanıcı "Keşke sele kapılsaydı" yorumunda bulundu. Özçelik'e ağza alınmayacak ifadelerle hakaretler edildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Ekşi Sözlükte Artık AK Partiliyim diyen Kastamonulu afetzedeye hakaret
Nurten Özçelik

Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde meydana gelen sel afetinde evi ve arabası kullanılamaz hale gelen Nurten Özçelik, bölgede yapılan çalışmaları Yeni Şafak'a şu ifadelerle anlatmıştı:

Kastamonulu selzede: Aileden CHP'liyim ben böyle çalışma görmedim
OYNAT 03:26
Kastamonulu selzede: Aileden CHP'liyim ben böyle çalışma görmedim
Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde meydana gelen sel afetinin sonrasında bölgede yaralar sarılıyor. Afette evi ve arabası kullanılamaz hale gelen Nurten Özçelik, afet alanında yapılan çalışmaları şu ifadelerle anlattı: Her şeyi düşünüyorlar. Ben aileden CHP'liyim. Kimse kusura bakmasın bu saatten sonra AK Partiliyim. İki bakanımız her gün yanımızda. Süleyman Soylu Bey ve Murat Kurum Bey. Günde üç defa yanıma geliyorlar. İki etek isteyen kadını bile dinliyorlar. Belediye başkanımız yarı beline kadar suya girip beni kurtardı. Kaymakam sabah geliyor gece ikiye kadar burada. Çalışmalardan çok memnunum.

  • Her şeyi düşünüyorlar. Ben aileden CHP'liyim. Kimse kusura bakmasın bu saatten sonra AK Partiliyim. İki bakanımız her gün yanımızda. Süleyman Soylu Bey ve Murat Kurum Bey. Günde üç defa yanıma geliyorlar. İki etek isteyen kadını bile dinliyorlar. Belediye başkanımız yarı beline kadar suya girip beni kurtardı. Kaymakam sabah geliyor gece ikiye kadar burada. Çalışmalardan çok memnunum.

Afetzede Nurten Özçelik, bu sözlerinin ardından geçtiğimiz günlerde ayaklanma çağrısının yapıldığı ve halkın değerlerine yönelik her türlü hakaretin yapıldığı Ekşi Sözlük'te hedefe koyuldu.

"KEŞKE SELE KAPILSAYDI"

Özçelik'e, ağza alınmayacak ifadelerle hakaretler edildi. Bir sözlük kullanıcısı Bozkurt'lu afetzede için "Keşke sele kapılsaydın" ifadesini kullandı.

Bakan Soylu'dan sel bölgesindeki çalışmaları görüp AK Parti'li olan kadına ziyaret
OYNAT 00:30
Bakan Soylu'dan sel bölgesindeki çalışmaları görüp AK Parti'li olan kadına ziyaret
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde sel sonrası yürütülen çalışmaları gördükten sonra “Aileden CHP'liyim, ben böyle çalışma görmedim, artık AK Partiliyim' diyen selzede ile görüştü. Selzede kadın, Bakan Soylu'ya teşekkür ederek “Allah sizleri başımızdan eksik etmesin' dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.