Hayat İbrahimoviçin kitap golü

İbrahimoviç'in kitap golü

Boşnak asıllı İsveçli futbolcunun David Lagercrantz'a verdiği röportajla yazılan 'Ben Zlatan İbrahimoviç', İsveç'te tüm zamanların en hızlı satan kitaplarından oldu.

Haber Merkezi Diğer
İsveç'in efsanevi polisiye yazarı Stieg Larsson'un 'Millennium' serisini devam ettiren David Lagercrantz'ın ismini dünyaya duyuran kitabı 'Ben Zlatan Ibrahimovic' Türkçe yayımlandı. Kitap tüm dünyada yazarın 'Örümcek Ağındaki Kız' kitabından önce basılmıştı. Zlatan Ibrahimovic'in David Lagercrantz'a verdiği yaklaşık 100 saatlik röportajdan doğan biyografi, İsveç edebiyat tarihinin en hızlı satılan kitabı oldu. 'Ben Zlatan İbrahimoviç', ülkede yayımlandığı Kasım 2011'den Noel dönemine kadar 500 bin kopyalık satış rakamına ulaştı.

"Bu kitabı etrafından yanlış sebeplerle dışlanmış, toplum tarafından kendisine farklıymış muamelesi yapılan bütün çocuklara gönderiyorum. Başka insanlara benzememek kötü bir şey değildir. Kendinize inanmaya devam edin. Sonuçta, bakarsanız, işler benim için yolunda gitti", ünlü futbolcunun bu sözleriyle açılan kitap, onun çocukluk yıllarına, Malmö'ye taşınmasına, Ajax'a gidişine, Juventus yıllarına, Inter'de Roberto Mancini ile olan ilişkisine ve Jose Mourinho'ya olan hayranlığına dek birçok konuyu içeriyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.