ÖZGÜN

KİPTAŞ’IN ‘GÜÇLÜ TÜRKİYE’ KAMPANYASINDA DEV FIRSATLAR

KAMPANYAYA EK OLARAK PEŞİNDE YÜZDE 20 İNDİRİM AVANTAJI SUNULUYOR

iLAN Diğer
KİPTAŞ, 'Güçlü Türkiye İçin' konut edindirme kampanyasında 'biz de varız' dedi. Düzenlediği kampanya ile uzun vadeli konut satışını başlatan Kiptaş, kampanyaya ek olarak konut alıcılarına peşin alımlarda yüzde 20 indirim avantajı sağlıyor.

“Güçlü Türkiye İçin” 20 yıl vadeli konut sahibi olma kampanyasını hayata geçiren KİPTAŞ, Vaditepe Bahçeşehir ve Venezia Mega projelerini dev kampanyasına dahil etti. KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen her iki projede de yaşam başlarken teslime hazır konutlar alıcılarına büyük avantaj sağlıyor.

Satışların stoklarla sınırlı olduğu kampanyanın sağladığı 60 aya vade farksız, 120 aya yüzde 0.45, 240 aya ise yüzde 0.79 vade farkıyla konut kredisi imkanın yanı sıra KİPTAŞ, yatırımcılara peşin alımlarda yüzde 20 indirim avantajı da sunuyor.

YILDIRIM; “DÜZENLENEN KAMPANYA İLE KOLAYLIKLA EV SAHİBİ OLUNABİLECEK”

Türkiye'de ilk defa tüketicinin bu kadar esnek ödeme modeliyle konut sahibi olacağını vurgulayan KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım; “ Bizler KİPTAŞ olarak 'Güçlü Türkiye' için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Bu amaçla düzenlenen kampanya ile konut alıcılarına 240 ay vade avantajının yanı sıra peşin alımlarda yüzde 20 indirim de sağlıyoruz. Daha önce peşinat ve yüksek vade farkı nedeniyle konut sahibi olamayan vatandaşlar bu kampanya ile kolaylıkla ev sahibi olabilecek.'' dedi.

VADİTEPE, MODERN YAŞAMIN İÇİNDE MAHALLE KONSEPTİ SUNUYOR

Yüksek standartlarda yaşam vadeden ve her zevke hitap eden konut seçeneklerinin sunulduğu Vaditepe Bahçeşehir, bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlanıyor.

Klasik mahalle yaşantısı konseptini modern şehir hayatına taşıyan sokakların yer aldığı Vaditepe projesi, az katlı ve yüksek katlı bloklardan oluşuyor.

Son 15 yıl içinde planlı bir şekilde uydu kent olarak gelişen Bahçeşehir'de 2+1'den 5+2'ye kadar konut seçeneklerinin yer aldığı Vaditepe'de 3+1 ve 4+1 dairelerde satışlar devam ediyor.

EĞİTİM VE SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Estetik tasarımı ile öne çıkan Vaditepe Bahçeşehir'de hizmete giren 41 derslikli 1300 kapasiteli ilkokul, 41 derslikli 1.300 öğrenci kapasiteli ortaokul, 72 derslikli 2160 öğrenci kapasiteli lise ve 3 caminin yanı sıra zengin sosyal donatı alanları site sakinlerine sunuluyor.

Şehrin merkezinde doğa ile iç içe bir yaşam sunan Vaditepe Bahçeşehir'de; kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, Türk Hamamı, açık spor alanları, yürüyüş yolları, çocuk oyun parkları ve geniş yeşil alanlar yer alıyor.

KİPTAŞ, Vaditepe projesini 284 dönüm arsa üzerinde hayata geçirirken, geniş peyzaj alanları ve Bahçeşehir Göleti projeye ayrı bir değer katıyor.

MERKEZİ LOKASYONDA YER ALIYOR

Gayrimenkul yatırımcılarının en gözde noktaları arasında yer alan Vaditepe Bahçeşehir, lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

Proje, Bahçeşehir'in kalbinde, TEM Otoyolunun hemen yanında yükselirken hizmete giren; Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, Çevreyolu ve bağlantı yollarının yanı sıra Marmaray, Metro hattı, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yer alması, Vaditepe Bahçeşehir'i şehrin en gözde projesi haline getiriyor.

'İLK'LERİ VE 'EN'LERİYLE VENEZIA MEGA

Hemen teslim dairelerin sunulduğu ve yaşamın başladığı Venezia Mega projesi İstanbul'un en hızlı değer kazanan bölgesi Gaziosmanpaşa'da yer alıyor.

İtalyan mimarisinin en güzel örneği olan Venedik konseptiyle tasarlanan proje; tarihi dokusu, meşhur su kanalları ve mimari estetiğiyle Türkiye'de ilk olma özelliğine sahip.

82 bin metrekarelik arazi üzerine kurulu olan proje, 2000 özel konutun bulunduğu, 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi ve 25 bin metrekarelik alana sahip modern ofis etaplarından oluşuyor. Sunduğu ayrıcalıklarla bölgedeki projelerden ayrışan Venezia'da ayrıca yürüyüş yolları, su kanalları, büyük meydanlar bulunuyor.

Bilgi için tıklayınızYorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.