İspanya'da atlet kazandığını sandığı yarışı son anda kaybetti

Fatih Terim yeniden Florya'da: Futbolcular ve teknik ekip alkışlarla karşıladı

EURO 2020'ye veda eden A Milli Futbol Takımı yurda dönüyor

Şenol Güneş 'istifa' sorusuna cevap verdi

Merih Demiral: Ben her zaman buradayım

Burak Elmas'ın zafer konuşması: Yaşasın Galatasaray

Real Madrid'de bir devir kapandı: Sergio Ramos'tan gözyaşlarıyla veda

Ronaldo'nun başlattığı akım sürüyor: Locatelli de kola şişesinin yerine su koydu

Fransız yıldız Paul Pogba basın toplantısı sırasında masadaki bira şişesini kaldırdı

Cristiano Ronaldo'dan Coca-Cola tepkisi: Su için

Bakan Kasapoğlu Roma'da Türk taraftarlarla tezahürat yaptı

Cüneyt Arkın'dan A Milli Takım'a videolu destek mesajı

THY'den A Milli Futbol Takımı'na özel anons

THY'den A Milli Futbol Takımı'na videolu destek mesajı

Alexander Sörloth: Trabzonspor taraftarı telefon numaramı ele geçirmiş, bildirimleri kapattım

Şampiyon koç Ergin Ataman'dan Almanya'ya vize tepkisi: Neden oyuncularımın eşlerine, kızlarıma vize verilmedi? Biz bunu hak etmiyoruz

Şampiyon koç Ergin Ataman maç sonu röportajında Türkçe konuştu: 'Kazanacağız' dedik aldık kupayı, şehitlerimize armağan olsun

Chelsea’li taraftarlar Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu Stamford Bridge Stadı’nın önünde kutladı

Kutlama sırasında Kocaelisporlu futbolcu Bahri Can Avcı takım otobüsünden düşerek yaralandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünya şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı'ya tebrik telefonu

Azerbaycan Futbol Federasyonu Başkanı Abdullayev: Türkiye'nin zaferlerini seyredeceğiz

Samet Aybaba'dan Balotelli açıklaması: "Deliyse Adana'da rahat eder

Burak Yılmaz'dan duygusal konuşma

BB Erzurumspor'dan ayrılan Yılmaz Vural'dan çarpıcı açıklamalar: Uçak saatini beğenmezler, yemek beğenmezler

A Milli Futbol Takımı oyuncuları Serik Devlet Hastanesi'nde Kovid-19 aşısı yaptırdı

Ünlü futbolcunun eşinin çakarlı araçla geçiş üstünlüğü sağlaması tepki çekti

Mustafa Cengiz: "Fatih Terim özür dilerse tekrar çalışırız"

Önümüzdeki sezon stadyumları dolduracağız

Beşiktaş'ın efsane isimlerinden Rasim Kara, TVNET'e şampiyonluğu değerlendirdi

Antalyaspor Başkanı Mustafa Yılmaz'dan Nihat Özdemir'e: "Sayı saymasını bilmiyor"

Grup1.

Independiente Del Valle Independiente Del Valle
1 : 1
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
Universitario Universitario
2 : 3
Palmeiras Palmeiras
Palmeiras Palmeiras
5 : 0
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
3 : 0
Universitario Universitario
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
1 : 2
Palmeiras Palmeiras
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
4 : 0
Universitario Universitario
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
0 : 1
Palmeiras Palmeiras
Universitario Universitario
1 : 1
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
Palmeiras Palmeiras
3 : 4
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
Universitario Universitario
3 : 2
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
Palmeiras Palmeiras
6 : 0
Universitario Universitario
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
1 : 1
Independiente Del Valle Independiente Del Valle

Grup2.

Deportivo Tachira Deportivo Tachira
3 : 2
Olimpia Olimpia
Always Ready Always Ready
2 : 0
Internacional Internacional
Internacional Internacional
4 : 0
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
Olimpia Olimpia
2 : 1
Always Ready Always Ready
Internacional Internacional
6 : 1
Olimpia Olimpia
Always Ready Always Ready
2 : 0
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
2 : 1
Internacional Internacional
Always Ready Always Ready
1 : 2
Olimpia Olimpia
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
7 : 2
Always Ready Always Ready
Olimpia Olimpia
0 : 1
Internacional Internacional
Internacional Internacional
0 : 0
Always Ready Always Ready
Olimpia Olimpia
6 : 2
Deportivo Tachira Deportivo Tachira

Grup3.

Santos Santos
0 : 2
Barcelona Guayaquil Barcelona Guayaquil
The Strongest The Strongest
0 : 1
Boca Juniors Boca Juniors
Boca Juniors Boca Juniors
2 : 0
Santos Santos
Barcelona Guayaquil Barcelona Guayaquil
4 : 0
The Strongest The Strongest
Santos Santos
5 : 0
The Strongest The Strongest
Barcelona Guayaquil Barcelona Guayaquil
1 : 0
Boca Juniors Boca Juniors
The Strongest The Strongest
2 : 0
Barcelona Guayaquil Barcelona Guayaquil
Santos Santos
1 : 0
Boca Juniors Boca Juniors
The Strongest The Strongest
2 : 1
Santos Santos
Boca Juniors Boca Juniors
0 : 0
Barcelona Guayaquil Barcelona Guayaquil
Barcelona Guayaquil Barcelona Guayaquil
3 : 1
Santos Santos
Boca Juniors Boca Juniors
3 : 0
The Strongest The Strongest

Grup4.

Fluminense Fluminense
1 : 1
River Plate River Plate
Junior Junior
1 : 1
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
1 : 2
Fluminense Fluminense
River Plate River Plate
2 : 1
Junior Junior
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
0 : 0
River Plate River Plate
Junior Junior
1 : 1
Fluminense Fluminense
Junior Junior
1 : 1
River Plate River Plate
Fluminense Fluminense
2 : 1
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
Fluminense Fluminense
1 : 2
Junior Junior
River Plate River Plate
2 : 1
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
0 : 0
Junior Junior
River Plate River Plate
1 : 3
Fluminense Fluminense

Grup5.

Sporting Cristal Sporting Cristal
0 : 3
Sao Paulo Sao Paulo
Rentistas Rentistas
1 : 1
Racing Club Racing Club
Racing Club Racing Club
2 : 1
Sporting Cristal Sporting Cristal
Sao Paulo Sao Paulo
2 : 0
Rentistas Rentistas
Racing Club Racing Club
0 : 0
Sao Paulo Sao Paulo
Rentistas Rentistas
0 : 0
Sporting Cristal Sporting Cristal
Sporting Cristal Sporting Cristal
0 : 2
Racing Club Racing Club
Rentistas Rentistas
1 : 1
Sao Paulo Sao Paulo
Sao Paulo Sao Paulo
0 : 1
Racing Club Racing Club
Sporting Cristal Sporting Cristal
2 : 0
Rentistas Rentistas
Sao Paulo Sao Paulo
3 : 0
Sporting Cristal Sporting Cristal
Racing Club Racing Club
3 : 0
Rentistas Rentistas

Grup6.

Argentinos Juniors Argentinos Juniors
2 : 0
Club Nacional Club Nacional
Atletico Nacional Atletico Nacional
2 : 0
Universidad Catolica Universidad Catolica
Club Nacional Club Nacional
4 : 4
Atletico Nacional Atletico Nacional
Universidad Catolica Universidad Catolica
0 : 2
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
Universidad Catolica Universidad Catolica
3 : 1
Club Nacional Club Nacional
Atletico Nacional Atletico Nacional
0 : 2
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
0 : 1
Universidad Catolica Universidad Catolica
Atletico Nacional Atletico Nacional
0 : 0
Club Nacional Club Nacional
Club Nacional Club Nacional
1 : 0
Universidad Catolica Universidad Catolica
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
1 : 0
Atletico Nacional Atletico Nacional
Club Nacional Club Nacional
2 : 0
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
Universidad Catolica Universidad Catolica
2 : 0
Atletico Nacional Atletico Nacional

Grup7.

Velez Sarsfield Velez Sarsfield
2 : 3
Flamengo Flamengo
Unión La Calera Unión La Calera
2 : 2
LDU Quito LDU Quito
LDU Quito LDU Quito
3 : 1
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
Flamengo Flamengo
4 : 1
Unión La Calera Unión La Calera
Unión La Calera Unión La Calera
0 : 2
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
LDU Quito LDU Quito
2 : 3
Flamengo Flamengo
Unión La Calera Unión La Calera
2 : 2
Flamengo Flamengo
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
3 : 1
LDU Quito LDU Quito
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
2 : 1
Unión La Calera Unión La Calera
Flamengo Flamengo
2 : 2
LDU Quito LDU Quito
LDU Quito LDU Quito
5 : 2
Unión La Calera Unión La Calera
Flamengo Flamengo
0 : 0
Velez Sarsfield Velez Sarsfield

Grup8.

Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
1 : 1
Atletico Mineiro Atletico Mineiro
America de Cali America de Cali
0 : 2
Cerro Porteno Cerro Porteno
Atletico Mineiro Atletico Mineiro
2 : 1
America de Cali America de Cali
Cerro Porteno Cerro Porteno
0 : 0
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
Atletico Mineiro Atletico Mineiro
4 : 0
Cerro Porteno Cerro Porteno
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
0 : 0
America de Cali America de Cali
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
0 : 1
Cerro Porteno Cerro Porteno
America de Cali America de Cali
1 : 3
Atletico Mineiro Atletico Mineiro
Cerro Porteno Cerro Porteno
0 : 1
Atletico Mineiro Atletico Mineiro
America de Cali America de Cali
3 : 1
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
Atletico Mineiro Atletico Mineiro
4 : 0
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
Cerro Porteno Cerro Porteno
1 : 0
America de Cali America de Cali

3. Ön Eleme Turu

16 Nisan 2021
Junior Junior
3 : 0
Bolivar Bolivar
15 Nisan 2021
Atletico Nacional Atletico Nacional
4 : 1
Libertad Libertad
Gremio Gremio
1 : 2
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
14 Nisan 2021
Santos Santos
2 : 2
San Lorenzo San Lorenzo
10 Nisan 2021
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
2 : 1
Gremio Gremio
09 Nisan 2021
Bolivar Bolivar
2 : 1
Junior Junior
08 Nisan 2021
Libertad Libertad
1 : 0
Atletico Nacional Atletico Nacional
07 Nisan 2021
San Lorenzo San Lorenzo
1 : 3
Santos Santos

2. Ön Eleme Turu

19 Mart 2021
Atletico Nacional Atletico Nacional
3 : 0
Club Guarani Club Guarani
18 Mart 2021
Junior Junior
3 : 1
Caracas Caracas
San Lorenzo San Lorenzo
2 : 0
Univ. de Chile Univ. de Chile
Libertad Libertad
2 : 2
Universidad Catolica(Ekv.) Universidad Catolica(Ekv.)
17 Mart 2021
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
6 : 2
Union Espanola Union Espanola
Ayacucho FC Ayacucho FC
1 : 2
Gremio Gremio
Deportivo Lara Deportivo Lara
1 : 1
Santos Santos
Bolivar Bolivar
5 : 0
Montevideo Wanderers Montevideo Wanderers
12 Mart 2021
Club Guarani Club Guarani
0 : 2
Atletico Nacional Atletico Nacional
11 Mart 2021
Caracas Caracas
1 : 2
Junior Junior
Gremio Gremio
6 : 1
Ayacucho FC Ayacucho FC
Univ. de Chile Univ. de Chile
1 : 1
San Lorenzo San Lorenzo
Universidad Catolica(Ekv.) Universidad Catolica(Ekv.)
0 : 1
Libertad Libertad
10 Mart 2021
Union Espanola Union Espanola
1 : 0
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
Santos Santos
2 : 1
Deportivo Lara Deportivo Lara
Montevideo Wanderers Montevideo Wanderers
1 : 0
Bolivar Bolivar

1. Ön Eleme Turu

04 Mart 2021
Club Guarani Club Guarani
1 : 1
Royal Pari Royal Pari
Caracas Caracas
2 : 0
Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo
03 Mart 2021
Universidad Catolica(Ekv.) Universidad Catolica(Ekv.)
3 : 0
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
25 Şubat 2021
Royal Pari Royal Pari
1 : 4
Club Guarani Club Guarani
Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo
0 : 0
Caracas Caracas
24 Şubat 2021
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
2 : 1
Universidad Catolica(Ekv.) Universidad Catolica(Ekv.)

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+