Hollanda'da galibiyet kutlaması sırasında tribün çöktü

Aaron Boupendza Katar'ı sallamaya devam ediyor: Jeneriklik gole imza attı

Abdurrahim Albayrak Falcao hakkında konuştu

Brezilyalı futbolcudan şok hareket: Maçın hakemini hastanelik etti

Marsilya-Galatasaray maçındaki provokasyonun videosu ortaya çıktı: Ermenistan ve sözde Kürdistan bayrakları açtılar

Fatih Terim Marsilya maçı sonrası aklında kalan pozisyonu açıkladı

Mario Balotelli'den düğünde çiftetelli şov

Muslera'nın maç sonunda Babacar'ın üzerine yürüdüğü görüntüsü ortaya çıktı

Sergen Yalçın: "Gördün mü Pjanic'i neden çıkardığımı?"

Olimpiyat şampiyonu Mete Gazoz'dan Brezilyalı yazar Paulo Coelho’ya teşekkür

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman: Fatih Terim de her sene şampiyon olacak diye bir şey yok

Sergen Yalçın: "Balotelli o hareketi bana yaptı"

Stefan Kuntz'dan Sergen Yalçın yorumu: Onu görünce kahkahalar attım

Osman Çakmak'tan tarihi çağrı: Herkesi bekliyoruz

Milli motosikletçi Deniz Öncü'den korkutan kaza

Hagi'nin 15 yaşındaki prensi Enes Sali'den tarihe geçen gol

Burak Elmas: Fatih Terim'e izin vermeyiz

Rıza Çalımbay'dan milli takım açıklaması

Kovid dönemini gözyaşlarıyla anlatan Mustafa Reşit Akçay: 10 kişiden birinin kurtulduğu bir ECMO makinesinden çıktım

Ahmet Nur Çebi'den Avcı'ya: Sen benimle niye konuşmuyorsun?

Cristiano Ronaldo otobüste kendisine rekoru getiren gollerini izlerken görüntülendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tokyo Paralimpik Oyunları şampiyonu Abdullah Öztürk'e tebrik telefonu

Paralimpik Oyunları’nda ilk altın madalya Abdullah Öztürk’ten

ABD'de bir George Floyd vakası daha: Yıldız basketbolcuya elektroşok verdiler

Milli judocu Zeynep Çelik Japon rakibini altın skorla yenerek bronz madalyanın sahibi oldu

Marius Sumudica kovulduğu kulübü Cluj'un antrenmanına alınmadı

Honduras’ta linç edileceğini düşünen hakem silah çekti

Takım arkadaşına saldıran Marcao'dan açıklama: Kardeşim Kerem'den özür diliyorum

PSG Messi transferini paylaştığı videoyla duyurdu

Altay Bayındır'a Giresunspor taraftarından tepki: Giresun lan burası hayırdır

Grup1.

Cultural Leonesa Cultural Leonesa
0 : 2
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
Real Union Real Union
2 : 1
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
Racing Ferrol Racing Ferrol
0 : 1
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
SD Logrones SD Logrones
1 : 1
Valladolid B Valladolid B
Calahorra Calahorra
0 : 0
UD Logroñés UD Logroñés
Racing Santander Racing Santander
1 : 0
Tudelano Tudelano
Zamora Zamora
0 : 1
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
1 : 0
Extremadura UD Extremadura UD
Badajoz Badajoz
2 : 0
Talavera Talavera
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
5 : 0
Celta Vigo B Celta Vigo B
Talavera Talavera
2 : 0
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
Celta Vigo B Celta Vigo B
0 : 0
Badajoz Badajoz
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
1 : 1
Zamora Zamora
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
2 : 1
Calahorra Calahorra
UD Logroñés UD Logroñés
1 : 0
Racing Santander Racing Santander
Extremadura UD Extremadura UD
0 : 0
SD Logrones SD Logrones
Valladolid B Valladolid B
0 : 2
Real Union Real Union
Tudelano Tudelano
0 : 1
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
2 : 2
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
2 : 2
Racing Ferrol Racing Ferrol
Badajoz Badajoz
1 : 0
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
Real Union Real Union
1 : 4
Celta Vigo B Celta Vigo B
Zamora Zamora
1 : 4
UD Logroñés UD Logroñés
SD Logrones SD Logrones
3 : 0
Tudelano Tudelano
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
2 : 1
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
0 : 0
Extremadura UD Extremadura UD
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
0 : 0
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
0 : 1
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
Extremadura UD Extremadura UD
1 : 0
Racing Ferrol Racing Ferrol
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
1 : 0
Badajoz Badajoz
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
1 : 0
SD Logrones SD Logrones
Celta Vigo B Celta Vigo B
2 : 1
Racing Santander Racing Santander
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
2 : 2
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
UD Logroñés UD Logroñés
- : -
Real Union Real Union
Talavera Talavera
- : -
Calahorra Calahorra
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
2 : 1
Tudelano Tudelano
Racing Santander Racing Santander
2 : 0
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
4 : 2
Valladolid B Valladolid B
Calahorra Calahorra
1 : 0
Celta Vigo B Celta Vigo B
Real Union Real Union
1 : 2
Badajoz Badajoz
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
3 : 1
UD Logroñés UD Logroñés
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
2 : 1
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
Zamora Zamora
0 : 1
Racing Ferrol Racing Ferrol
Celta Vigo B Celta Vigo B
1 : 0
Zamora Zamora
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
1 : 1
SD Logrones SD Logrones
Badajoz Badajoz
3 : 3
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
1 : 0
Real Union Real Union
Tudelano Tudelano
2 : 2
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
2 : 3
Calahorra Calahorra
Talavera Talavera
- : -
Extremadura UD Extremadura UD
Racing Ferrol Racing Ferrol
- : -
Racing Santander Racing Santander
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
0 : 1
Celta Vigo B Celta Vigo B
Real Union Real Union
2 : 1
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
Racing Santander Racing Santander
1 : 0
Calahorra Calahorra
Extremadura UD Extremadura UD
1 : 0
Valladolid B Valladolid B
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
1 : 2
Talavera Talavera
Zamora Zamora
0 : 1
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
3 : 1
Tudelano Tudelano
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
1 : 0
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
UD Logroñés UD Logroñés
0 : 1
SD Logrones SD Logrones
Racing Ferrol Racing Ferrol
0 : 1
Badajoz Badajoz
Calahorra Calahorra
2 : 4
Real Union Real Union
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
1 : 0
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
2 : 2
UD Logroñés UD Logroñés
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
0 : 0
Celta Vigo B Celta Vigo B
Tudelano Tudelano
0 : 1
Racing Ferrol Racing Ferrol
Valladolid B Valladolid B
3 : 1
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
Badajoz Badajoz
0 : 1
Racing Santander Racing Santander
Talavera Talavera
1 : 1
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
- : -
Racing Ferrol Racing Ferrol
Calahorra Calahorra
- : -
Tudelano Tudelano
SD Logrones SD Logrones
- : -
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
Celta Vigo B Celta Vigo B
- : -
Valladolid B Valladolid B
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
- : -
Extremadura UD Extremadura UD
Racing Santander Racing Santander
- : -
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
Real Union Real Union
- : -
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
- : -
Zamora Zamora
Valladolid B Valladolid B
- : -
Zamora Zamora
Extremadura UD Extremadura UD
- : -
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
Racing Santander Racing Santander
- : -
Badajoz Badajoz
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
- : -
Talavera Talavera
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
- : -
Zamora Zamora
Real Union Real Union
- : -
UD Logroñés UD Logroñés
Racing Ferrol Racing Ferrol
- : -
Extremadura UD Extremadura UD
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
- : -
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
Zamora Zamora
- : -
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
Real Union Real Union
- : -
Calahorra Calahorra
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
- : -
Racing Ferrol Racing Ferrol
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
- : -
Calahorra Calahorra
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
- : -
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
Racing Santander Racing Santander
- : -
Zamora Zamora
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
- : -
SD Logrones SD Logrones
Extremadura UD Extremadura UD
- : -
UD Logroñés UD Logroñés
SD Logrones SD Logrones
- : -
Racing Ferrol Racing Ferrol
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
- : -
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
Badajoz Badajoz
- : -
Real Union Real Union
UD Logroñés UD Logroñés
- : -
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
- : -
Racing Santander Racing Santander
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
- : -
Zamora Zamora
SD Logrones SD Logrones
- : -
Badajoz Badajoz
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
- : -
Racing Santander Racing Santander
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
- : -
Talavera Talavera
SD Logrones SD Logrones
- : -
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
Real Union Real Union
- : -
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
Talavera Talavera
- : -
Celta Vigo B Celta Vigo B
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
- : -
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
Badajoz Badajoz
- : -
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
- : -
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
- : -
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
- : -
Real Union Real Union
Celta Vigo B Celta Vigo B
- : -
Calahorra Calahorra
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
- : -
Racing Santander Racing Santander
Real Union Real Union
- : -
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
- : -
Valladolid B Valladolid B
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
- : -
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
Extremadura UD Extremadura UD
- : -
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
Valladolid B Valladolid B
- : -
Badajoz Badajoz
Talavera Talavera
- : -
SD Logrones SD Logrones
SD Logrones SD Logrones
- : -
UD Logroñés UD Logroñés
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
- : -
Tudelano Tudelano
Extremadura UD Extremadura UD
- : -
Real Union Real Union
Valladolid B Valladolid B
- : -
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
UD Logroñés UD Logroñés
- : -
Badajoz Badajoz
Badajoz Badajoz
- : -
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
- : -
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B

Grup2.

Alcoyano Alcoyano
1 : 0
Real Betis B Real Betis B
San Fernando CD San Fernando CD
0 : 2
Villarreal B Villarreal B
Barcelona B Barcelona B
1 : 0
Algeciras Algeciras
Albacete Albacete
3 : 1
Castellon Castellon
Cornella Cornella
0 : 2
CDA Baleares CDA Baleares
Linense Linense
2 : 1
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
0 : 0
Sabadell Sabadell
Atlético Sanluqueno Atlético Sanluqueno
0 : 0
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
Andorra Andorra
1 : 0
Linares Deportivo Linares Deportivo
UCAM Murcia UCAM Murcia
1 : 1
Llagostera Llagostera
Algeciras Algeciras
2 : 2
Andorra Andorra
Llagostera Llagostera
0 : 0
Atlético Sanluqueno Atlético Sanluqueno
Real Betis B Real Betis B
1 : 0
UCAM Murcia UCAM Murcia
Sabadell Sabadell
0 : 0
Linense Linense
Linares Deportivo Linares Deportivo
1 : 1
Alcoyano Alcoyano
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
4 : 0
San Fernando CD San Fernando CD
CDA Baleares CDA Baleares
4 : 1
Albacete Albacete
Villarreal B Villarreal B
3 : 0
Cornella Cornella
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
1 : 0
Barcelona B Barcelona B
Castellon Castellon
2 : 0
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
UCAM Murcia UCAM Murcia
3 : 0
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
San Fernando CD San Fernando CD
2 : 2
Linares Deportivo Linares Deportivo
Albacete Albacete
1 : 0
Andorra Andorra
Atlético Sanluqueno Atlético Sanluqueno
1 : 0
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
CDA Baleares CDA Baleares
0 : 0
Villarreal B Villarreal B
Barcelona B Barcelona B
- : -
Llagostera Llagostera
Linense Linense
0 : 0
Castellon Castellon
Costa Brava Costa Brava
1 : 0
Cornella Cornella
Castellon Castellon
0 : 1
Atlético Sanluqueno Atlético Sanluqueno
Real Betis B Real Betis B
0 : 1
San Fernando CD San Fernando CD
Linares Deportivo Linares Deportivo
1 : 2
UCAM Murcia UCAM Murcia
Villarreal B Villarreal B
3 : 0
Albacete Albacete
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
2 : 1
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
1 : 3
Alcoyano Alcoyano
Sabadell Sabadell
- : -
Barcelona B Barcelona B
Linense Linense
- : -
Algeciras Algeciras
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
2 : 1
Alcoyano Alcoyano
Barcelona B Barcelona B
2 : 1
Linense Linense
Cornella Cornella
1 : 1
Castellon Castellon
Algeciras Algeciras
0 : 0
Sabadell Sabadell
UCAM Murcia UCAM Murcia
1 : 1
Andorra Andorra
Albacete Albacete
2 : 0
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
Villarreal B Villarreal B
2 : 0
Costa Brava Costa Brava
CDA Baleares CDA Baleares
1 : 0
Real Betis B Real Betis B
Sabadell Sabadell
0 : 1
Villarreal B Villarreal B
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
1 : 3
Algeciras Algeciras
Costa Brava Costa Brava
0 : 3
Albacete Albacete
Real Betis B Real Betis B
0 : 3
Atlético Sanluqueno Atlético Sanluqueno
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
2 : 2
CDA Baleares CDA Baleares
Andorra Andorra
- : -
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
Linares Deportivo Linares Deportivo
- : -
Cornella Cornella
Cornella Cornella
1 : 0
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
San Fernando CD San Fernando CD
1 : 1
Linense Linense
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
1 : 0
Sabadell Sabadell
UCAM Murcia UCAM Murcia
0 : 1
Castellon Castellon
Albacete Albacete
1 : 1
Real Betis B Real Betis B
Algeciras Algeciras
5 : 1
Costa Brava Costa Brava
CDA Baleares CDA Baleares
1 : 1
Linares Deportivo Linares Deportivo
Atlético Sanluqueno Atlético Sanluqueno
2 : 2
Alcoyano Alcoyano
Villarreal B Villarreal B
5 : 1
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
Barcelona B Barcelona B
2 : 1
Andorra Andorra
Sabadell Sabadell
1 : 0
Atlético Sanluqueno Atlético Sanluqueno
Andorra Andorra
1 : 0
San Fernando CD San Fernando CD
Alcoyano Alcoyano
3 : 2
UCAM Murcia UCAM Murcia
Real Betis B Real Betis B
1 : 2
Villarreal B Villarreal B
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
0 : 0
Barcelona B Barcelona B
Linense Linense
1 : 0
Cornella Cornella
Costa Brava Costa Brava
1 : 2
CDA Baleares CDA Baleares
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
0 : 1
Albacete Albacete
Linense Linense
- : -
Atlético Sanluqueno Atlético Sanluqueno
Sabadell Sabadell
- : -
UCAM Murcia UCAM Murcia
UCAM Murcia UCAM Murcia
- : -
Atlético Sanluqueno Atlético Sanluqueno
CDA Baleares CDA Baleares
- : -
Linense Linense
Albacete Albacete
- : -
Linares Deportivo Linares Deportivo
Llagostera Llagostera
- : -
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
Linares Deportivo Linares Deportivo
- : -
Villarreal B Villarreal B
Sabadell Sabadell
- : -
San Fernando CD San Fernando CD
Alcoyano Alcoyano
- : -
CDA Baleares CDA Baleares
Atlético Sanluqueno Atlético Sanluqueno
- : -
Barcelona B Barcelona B
Real Betis B Real Betis B
- : -
Cornella Cornella
Atlético Sanluqueno Atlético Sanluqueno
- : -
Albacete Albacete
UCAM Murcia UCAM Murcia
- : -
Cornella Cornella
San Fernando CD San Fernando CD
- : -
Real Betis B Real Betis B
Sabadell Sabadell
- : -
CDA Baleares CDA Baleares
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
- : -
UCAM Murcia UCAM Murcia
Cornella Cornella
- : -
Linense Linense
CDA Baleares CDA Baleares
- : -
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
Albacete Albacete
- : -
Villarreal B Villarreal B
Linense Linense
- : -
CDA Baleares CDA Baleares
San Fernando CD San Fernando CD
- : -
Albacete Albacete
Villarreal B Villarreal B
- : -
Sabadell Sabadell
Castellon Castellon
- : -
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
Alcoyano Alcoyano
- : -
Linares Deportivo Linares Deportivo
San Fernando CD San Fernando CD
- : -
Alcoyano Alcoyano
Castellon Castellon
- : -
Linense Linense
Albacete Albacete
- : -
UCAM Murcia UCAM Murcia
Villarreal B Villarreal B
- : -
Algeciras Algeciras
Costa Brava Costa Brava
- : -
Andorra Andorra
Linares Deportivo Linares Deportivo
- : -
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
- : -
San Fernando CD San Fernando CD
San Fernando CD San Fernando CD
- : -
Cornella Cornella
Villarreal B Villarreal B
- : -
Linares Deportivo Linares Deportivo
Costa Brava Costa Brava
- : -
Alcoyano Alcoyano
Linares Deportivo Linares Deportivo
- : -
Castellon Castellon
Barcelona B Barcelona B
- : -
Atlético Sanluqueno Atlético Sanluqueno
UCAM Murcia UCAM Murcia
- : -
Linares Deportivo Linares Deportivo
Algeciras Algeciras
- : -
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
- : -
Barcelona B Barcelona B
UCAM Murcia UCAM Murcia
- : -
CDA Baleares CDA Baleares
Albacete Albacete
- : -
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
Sabadell Sabadell
- : -
Cornella Cornella
Alcoyano Alcoyano
- : -
Andorra Andorra
Castellon Castellon
- : -
Villarreal B Villarreal B
San Fernando CD San Fernando CD
- : -
Algeciras Algeciras
Atlético Sanluqueno Atlético Sanluqueno
- : -
Real Betis B Real Betis B
Linense Linense
- : -
Linares Deportivo Linares Deportivo
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
- : -
Llagostera Llagostera
Linares Deportivo Linares Deportivo
- : -
Sabadell Sabadell
Algeciras Algeciras
- : -
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
Andorra Andorra
- : -
UCAM Murcia UCAM Murcia
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
- : -
Linares Deportivo Linares Deportivo

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+