Dünya Irakın kuzeyinde 2 terörist etkisiz hale getirildi Operasyonda Eren Bülbül detayı

Irak'ın kuzeyinde 2 terörist etkisiz hale getirildi: Operasyonda Eren Bülbül detayı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyi Zap bölgesinde düzenlenen hava harekatında 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi. Operasyon, Şehit Eren Bülbül'ün anısına ithaf edildi.

Haber Merkezi DHA
Arşiv
Arşiv

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, Irak kuzeyi Zap bölgesinde tespit edilen 2 PKK'lı teröristin daha düzenlenen hava harekatıyla etkisiz hale getirildiği kaydedildi.


EREN BÜLBÜL'ÜN ANISINA İTHAF EDİLDİ


Operasyon, "Hiçbir şehidimizin kanı yerde kalmadı, kalmayacak. İyi ki varsın Eren, Seni ve tüm şehitlerimizi unutmadık. Allah'tan rahmet diliyoruz" denilerek, Şehit Eren Bülbül'ün anısına ithaf edildi.

Şehit Eren Bülbül'ün annesi anlattıklarıyla yürekleri dağladı: Kapıyı kitlemeyin Eren gelecek...
OYNAT 01:35
Şehit Eren Bülbül'ün annesi anlattıklarıyla yürekleri dağladı: Kapıyı kitlemeyin Eren gelecek...
Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında 11 Ağustos 2017'de bölücü terör örgütü PKK mensuplarıyla sağlanan sıcak temas sırasında şehit olan Eren Bülbül'ün ailesi çocuklarının acısını unutamıyor. Anne Ayşe Bülbül, ' Hayalleri vardı ama en büyük hayali ezan okumaydı. Ben hala Eren'i bekliyorum. Çocuklara, 'Kapıyı kilitlemeyin, benim yavrum gelecek, Eren yaralıdır, kollarını kaldırıp da kapıyı açamaz' diyorum. Hala hayal gibi...'


Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.