Gündem Bakan Soylu Gözü alıyorsa Karayılan gelsin fare gibi saklanmasın onun da sırası geliyor

Bakan Soylu: Gözü alıyorsa Karayılan gelsin fare gibi saklanmasın onun da sırası geliyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Hakkari'nin Çukurca ilçesine sızma girişiminde bulunan iki teröristin öldürüldüğünü açıkladı. Bakan Soylu Twitter hesabından yaptığı açıklamada terör örgütü PKK'nın elebaşlarından Murat Karayılan'a da "Gözü alıyorsa gelsin, fare gibi saklanmasın. Onun da sırası geliyor." dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Bakan Soylu: Gözü alıyorsa Karayılan gelsin fare gibi saklanmasın onun da sırası geliyor
​İçişleri Bakanı Süleyman Soylu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu.

Hakkari'nin Yüksekova ilçesine gittiğini belirten Bakan Soylu, Çukurca ilçesine sızma girişiminde bulunan iki teröristin J-SİHA, yakın hava desteği ve kara operasyonu ile öldürüldüğünü açıkladı.

"GÖZÜ ALIYORSA KARAYILAN GELSİN"

  • Bakan Soylu, yaptığı paylaşımda "Laftan anlamıyorlar. Gözü alıyorsa Karayılan gelsin, fare gibi saklanmasın. Onun da sırası geliyor." diyerek terör örgütü PKK'nın elebaşlarından Murat Karayılan'a da göndermede bulundu.

Hakkari Yüksekova’ya yeni geldik, takip ettiğimiz haber de geldi:Çukurca sınırından sızan 2 terörist; J-SİHA, yakın hava desteği ve ayrıca kara operasyonuyla ölü ele geçirildi. Laftan anlamıyorlarGözü alıyorsa Karayılan gelsin,fare gibi saklanmasın.Onun da sırası geliyor.

İçişleri Bakanı Soylu: Terörün sanatı kullandığına ilk kez şahit oldum
GÜNDEM
İçişleri Bakanı Soylu: Terörün sanatı kullandığına ilk kez şahit oldum

Bakan Soylu: Anne babasını kaybetmiş yetimleri yalnız mı bıraksaydık
OYNAT 00:54
Bakan Soylu: Anne babasını kaybetmiş yetimleri yalnız mı bıraksaydık
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Deniz Feneri 25. Hizmet Yılı Özel Programında konuştu.

Bakan Soylu, 'İdlib'i gördünüz. Ne yapsaydık? Annesini babasını kaybetmiş yetimleri orada yalnız mı bıraksaydık? O zaman dönüp müslüman kimliğimize bakmamız gerekmez miydi? O zaman komşusu açken kendisi tok yatanla ilgili sözleri değerlendirmemiz gerekmez miydi? Amerika istemiyor, Batı istemiyor diye Filistin'deki çocukların gülüşlerini yarım mı bıraksaydık, onlara sahip çıkmasa mıydık?' dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.