Gündem Batmandan Mehmetçiğe gıda desteği

Batman'dan Mehmetçiğe gıda desteği

Batman'ın Sason ilçesindeki sivil toplum kuruluşları, TSK'nın Afrin'de yürüttüğü harekata katılan Mehmetçik'e cevizli sucuk ve bal gönderdi.

Haber Merkezi AA
Sason’dan Afrin’e bal ve cevizli sucuk gönderildi
Sason’dan Afrin’e bal ve cevizli sucuk gönderildi

Batman'ın Sason ilçesinde sivil toplum kuruluşları, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda görev alan askerlere cevizli sucuk ve bal gönderdi.

Diyanet Sen İlçe Başkanı İlhan Güngördü başkanlığındaki sivil toplum kuruluşu temsilcilerince toplanan ve paketlenen cevizli sucuk ve bal, harekat bölgesine gönderilmesi için Sason İlçe Jandarma Komutanlığına teslim edildi.

Güngördü, burada yaptığı konuşmada, Sason halkının harekatın başarısı için dua ettiğini belirterek,"Köylülerimizle el ele vererek Afrin'deki Mehmetçik kardeşlerimiz için Sason'da üretilen bal ve cevizli sucuk topladık." dedi.

Kanaat önderlerinden Hacı Beşir Çelik de Fetih Suresi'ni okuyup, dualar ederek Mehmetçik'e manevi destek sunduklarını söyledi.

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.