Gündem Kılıçdaroğlu Bence koalisyon olmayacak

Kılıçdaroğlu: Bence koalisyon olmayacak

Başbakan Davutoğlu ve Kılıçdaroğlu perşembe günü koalisyon görüşmelerine noktayı koyacak. Kılıçdaroğlu'nun ''Bence koalisyon olmayacak, perşembe günü açıklayacağız'' dediği ifade ediliyor.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Kılıçdaroğlu: Bence koalisyon olmayacak
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün TMMOB, TTB,DİSK,KESK yöneticileri ile bir araya geldi.

Görüşmenin en önemli konusu perşembe günü Kılıçdaroğlu ile Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun son noktayı koyacağı koalisyon görüşmeleri oldu. Kılıçdaroğlu'na bu konu hakkındaki görüşü soruldu.

''Bence koalisyon olmayacak''

Cumhuriyet'te yer alan habere göre, Kılıçdaroğlu görüşmede, ''Bence koalisyon olmayacak, perşembe günü açıklayacağız'' dedi.

CHP Genel Merkezi'ndeki görüşmede Türk Tabipleri Birliği (TTB) Başkanı Dr. Bayazıt İlhan ve Genel Sekreteri Prof. Dr. H.Özden Şener, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Başkanı Mehmet Soğancı, Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Başkanı Kani Bekove Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) Eş Başkanı Şaziye Köse hazır bulundu.

Kılıçdaroğlu'na Genel Başkan yardımcıları Selin Sayek Böke ve Yakup Akkaya da eşlik etti.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.