Gündem Küçük kızı taciz etmişti Ceza alınca tehdit etmeye başladı

Küçük kızı taciz etmişti: Ceza alınca tehdit etmeye başladı

Mersin'de yaşayan Fatoş B. (38), kızı B.S.'ye (15) cinsel istismarda bulunduğu için 22 yıl hapis cezası alan ancak bir yıl tutuklu kalmasının ardından serbest bırakılan, aralık ayında toplam 22 yıl hapis cezasına çarptırılan Süleyman S.'nin yakalanıp, cezaevine konulmasını istiyor. Aldığı tehditler nedeniyle evini değiştirmek zorunda kalan Fatoş B., Süleyman S.'nin evinin kapısına kadar geldiğini, fotoğraflarını çekip kendisini tehdit ettiğini söyleyerek, "Yakalanması için ölmem mi gerekiyor?" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
Küçük çocuğu cinsel istismardan ceza alan firari şimdi de tehdit ediyor
12 yaşındaki taciz eden Süleyman S.

Dört yıl önce Hatay'da küçük bir kız çocuğu cinsel istismara uğradı. Fatoş B.'nin kızı, henüz 12 yaşındayken aile dostları Süleyman S. tarafından cinsel istismara uğradı. İstismar olayı küçük kızın davranışlarındaki değişiklikleri ailesinin fark etmesiyle ortaya çıktı.

Otuz yıldır entrika çeviriyor: Küçük çocuğu taciz eden sapık sahte şeyh Fatih Nurullah hakkında yeni detaylar ortaya çıktı
GÜNDEM
Otuz yıldır entrika çeviriyor: Küçük çocuğu taciz eden sapık sahte şeyh Fatih Nurullah hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

Cezaevine konuldu

Süleyman S.'nin küçük kıza gönderdiği mesajları da fark eden aile, hemen şikayetçi oldu. Süleyman S. cinsel istismar suçundan yakalanarak cezaevine konuldu. Ancak bir yıl tutuklu kaldıktan sonra serbest bırakıldı. Hakkında 'çocuğun cinsel istismarı' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçlarından dava açılan Süleyman S.'ye aralık ayında toplam 22 yıl hapis cezası verildi. Tutuklamaya yönelik yakalama emri çıkarılan Süleyman S.'nin, Fatoş B.'yi ve ailesini tehdit etmeye devam ettiği ortaya çıktı.

Süleyman S.'nin, Fatoş B.'yi ve ailesini tehdit etmeye devam ediyor.
Süleyman S.'nin, Fatoş B.'yi ve ailesini tehdit etmeye devam ediyor.

Çocuk tacizcisi her yerden kovulmuş: Hem sapık hem sahtekar
GÜNDEM
Çocuk tacizcisi her yerden kovulmuş: Hem sapık hem sahtekar

Kahvaltıya götürüyorum diye istismar etti

Can güvenliğinin kalmadığını dile getiren Fatoş B., yetkililerden yardım istedi. Aile dostu olarak gördükleri şahsın yaptıklarından sonra çok zor günler geçirdiklerini belirten anne Fatoş B., "Süleyman S. aile dostumuzdu. O yüzden evimize rahatlıkla girip çıkabiliyordu. Eşi, kendisi hepsi bizim aileye giren çıkan kişilerdi. Bu kişi meğerse sapıklık peşindeymiş ancak o zamanlar hiç şüphelenmedik. Çocuğu ‘kahvaltıya götürüyorum' deyip, otele götürüp, istismar etmiş. Kızım da çok küçük olduğundan dolayı yaptığı çirkin hareketleri benden saklamış. Kızımın hal ve hareketleri değişince anladık. Şikayetçi olduk. Bilişim suçları zaten telefon sinyallerinden olayı çözdü. Kızımın sağlık raporunu aldık. İfadesi pedagog eşliğinde alındı. Olay ortaya çıkınca çok üzüntülü günler geçirdik" dedi.

Fatoş B.,
Fatoş B.,

Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan çocuk istismarına ilişkin açıklama:  Şeref yoksunu ellerle mücadele etmek hepimizin görevi
GÜNDEM
Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan çocuk istismarına ilişkin açıklama: Şeref yoksunu ellerle mücadele etmek hepimizin görevi

Ölmem mi gerekiyor?

Kızını istismar eden şüphelinin hala dışarıda olmasından dolayı korku dolu günler geçirdiklerini ve evlerini değiştirmek zorunda kaldıklarını belirten Fatoş B., "Bu kişi hala dışarıda geziyor. Sosyal medya üzerinden kızıma çeşitli cinsel içerikli mesajlar yolluyor. Biz onlar için tekrar savcılığa başvurduk. Yakalanması için karar çıktı. Ama hala bizi tehdit etmeye devam ediyor. Evimin önüne kadar gelip odamın fotoğraflarını çekmiş, arabamda iken fotoğrafımı çekmiş. Bana gönderdi tehdit olarak. Bu şahısın oğlu evimin önündeki aracımın yakıt deposuna şeker döküyor, aynaları parçalıyor. Artık çok korkuyorum. Ben nereye kadar kaçabilirim, nereye kadar saklanabilirim. Ailemizin hayatını mahvetti. Diken üstünde yaşıyorum, her an beni bulacak, zarar verecek diye. Benim ölmem mi gerecek bu adamın yakalanması için. Artık sesimin duyulmasını istiyorum" diye konuştu.

Süleyman S.'nin oğlu aracın yakıt deposuna şeker döküyor.
Süleyman S.'nin oğlu aracın yakıt deposuna şeker döküyor.

Çocuğa taciz şüphelisine mahalleli dersini verdi
OYNAT 01:36
Çocuğa taciz şüphelisine mahalleli dersini verdi
Bursa'da 45 yaşındaki S.Ç. iddiaya göre 14 yaşındaki kız çocuğuna taciz bulunduğu sırada çocuğun ağabeyleri ve yakınları tarafından yakalandı ve dövüldü. Kolu kırılan şüpheli polise teslim edilirken, emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.