Gündem Kar yağışından dolayı kapanan TAG Otoyolu ulaşıma açıldı

Kar yağışından dolayı kapanan TAG Otoyolu ulaşıma açıldı

Gaziantep Valisi Davut Gül, Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu'nda ulaşımın kontrollü şekilde başladığını bildirdi. Öte yandan Karayolları Genel Müdürlüğü de İstanbul - Ankara Otoyolu'nun her iki yönde kontrollü olarak ulaşıma açıldığını duyurdu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
Son dakika haberi: ​TAG Otoyolunda yol açık mı? Tarsus-Adana-Gaziantep yolu hala kapalı mı?
TAG Otoyolu'nda kar yağışı nedeniyle trafik durmuştu.

Gaziantep Valisi Davut Gül, yoğun kar yağışından dolayı kapanan Tarsus-Adana-Gaziantep Otoyolu’nun kontrollü şekilde ulaşıma açılacağını söyledi.

İSTANBUL-ANKARA OTOYOLU DA AÇILDI

Yoğun kar yağışı TEM Otoyolu ve D-100 karayolunda ulaşımda gün boyu ciddi aksaklıklara neden oldu. Karayolları ekiplerinin kar küreme ve tuzlama çalışması yetersiz kaldı. TEM Otoyolu ve D-100 karayolunun Ankara ve İstanbul istikametleri TIR'ların kayması sonucu sık sık kapandı.

Karayolları Genel Müdürlüğü de İstanbul - Ankara Otoyolu'nun her iki yönde kontrollü olarak ulaşıma açıldığını duyurdu.

Kardan kapanan Tarsus-Adana-Gaziantep yolunda araç kuyruğu dronla görüntülendi
FOTOĞRAF 9
Title
Gaziantep'te dün başlayan ve şiddeti artan kar yağışı nedeniyle Tarsus-Adana-Gaziantep otoyolunda sürücüler, araçlarıyla mahsur kaldı.
Title
Nurdağı mevkisinde kar kalınlığı, yarım metreyi geçerken, kapanan yolda araç kuyruğu, havadan dronla görüntülendi.
Title
Ağrı'da öğretmenlik yapan Sevda- Ünal Bozkurt çifti de memleketleri Antalya'ya gitmek üzere dün yola çıktıklarını ve TAG otoyolunda 19 saattir beklediklerini söyledi.
Title
Öte yandan bölgede mahsur kalanlara ulaşabilen polis ekipleri, hazırlanan sandviçleri dağıtırken, iş makineleriyle de kapalı yolların açılması için yoğun mesai yürütülüyor.
Title
Title
Title
Title
Title
Kardan kapanan Tarsus-Adana-Gaziantep yolunda araç kuyruğu dronla görüntülendi
Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) otoyolu, dünden beri etkili olan kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapandı. Nurdağı mevkisinde araçlarıyla kalan öğretmen çift, 19 saattir aynı yolda olduklarını söyledi. Araç kuyruğu ise dronla havadan görüntülendi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.