Hayat Fatih Portakal RTÜK cezasına rağmen ekrandaydı

Fatih Portakal ile FOX Ana Haber RTÜK cezasına rağmen yayınlandı

Fatih Portakal RTÜK cezasına rağmen ekrandaydı

Radyo Televizyon Üst Kurulu, Fatih Portakal ile FOX Ana Haber'e yayın cezası vererek 4-5-6 Şubat tarihlerinde ekrana gelmeyeceğini duyurmuştu. Yerine belgesel yayınlanması beklenen ana haber bülteni dün akşam ekrana geldi. FOX TV'nin karara itiraz ettiği ve mahkemenin yürütmeyi durdurma talebini kabul ettiği ortaya çıktı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Fatih Portakal
Fatih Portakal

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK)’ün üç gün yayın durdurma cezası verdiği Fatih Portakal ile FOX Ana Haber’in 4-5-6 Şubat tarihlerinde ekranlarda olmayacağı açıklanmıştı.

RTÜK’ün verdiği üç günlük yayın durdurma cezası, dünden itibaren uygulanacaktı. FOX TV, mahkemeye itiraz etti ve mahkeme RTÜK’ün cezası hakkında yürütmeyi durdurma talebini kabul etti. Fatih Portakal dün akşam 19.00’da ana haber bülteniyle ekrana geldi.

RTÜK Uğur Dündar'a ve Fatih Portakal'a cezayı kesti
HAYAT
RTÜK Uğur Dündar'a ve Fatih Portakal'a cezayı kesti

Fatih Portakal canlı yayında kendi haber müdürünü aşağıladı!
OYNAT 00:20
Fatih Portakal canlı yayında kendi haber müdürünü aşağıladı!
Fatih Portakal, haber bülteninde Ankara haber müdürünün kravatına takılması sosyal medyada tepkilere neden oldu. Portakal'ın, 'Güzel kravatınız yok mu abi sizin?' sözlerinden sonra, muhabirin de duruma bozulduğu gözlendi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.