Hayat Neutec Group ilaç olmaya devam ediyor

Neutec Group ilaç olmaya devam ediyor

Türk ilaç sektörünün önemli firmalarından Neutec Group, Türk Kızılayı’na sunduğu ilaç desteği ile dünyanın dört bir yanına ulaşıyor. Firma, son 70 günde Türk Kızılayı’nın Gazze ve Erbil projelerine 2.6 milyon liralık katkı sağladı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Neutec Group’un sunduğu ilaç desteği farklı coğrafya- larda ihtiyacı olan halklara ulaştırılıyor. Neutec Group, son 70 günde Türk Kızılayı’- nın Gazze ve Erbil projeleri- ne 2 milyon 683 bin liralık ilaç yardımında bulundu.
Neutec Group’un sunduğu ilaç desteği farklı coğrafya- larda ihtiyacı olan halklara ulaştırılıyor. Neutec Group, son 70 günde Türk Kızılayı’- nın Gazze ve Erbil projeleri- ne 2 milyon 683 bin liralık ilaç yardımında bulundu.

Türkiye hem kamu hem de özel sektör kuruluşlarıyla dünyanın farklı coğrafyalarına yardım elini uzatmaya devam ediyor. Bu alanda önemli adım atan kurumlardan biri de Neutec Group. Şirketin söz konusu yardımlar ve sosyal sorumluluk projeleri hakkındaki açıklamasında şu bilgilere yer verildi: “Tarih boyunca dini, dili, ırkı fark etmeksizin mazlumdan yana takındığı tavır ve yardıma muhtaç inşalara uzattığı şefkat eliyle her zaman bir umut ışığı olmayı başaran Türk milleti bireyselde de ve kurumsalda da yine örnek teşkil edecek yardım çalışmaları gerçekleştiriyor. Kızılay son 10 yılda 78 farklı ülkede gerçekleştirdiği organizasyonlarla uluslararası bir yardım kuruluşu olduğunu tüm dünyaya ispat etti. Özel sektör kurumlarının projelerine verdiği destekle tüm dünya insanlarına umut olmaya devam ediyor. Türk Kızılayı’nın öncülüğünde dünyanın birçok ülkesine uzanan yardım projelerine destek veren Türk iş dünyasının önemli gruplarından birisi olan Neutec Group da bu alanda destek olduğu projelerle örnek oluyor.”

2 MİLYON 683 BİN LİRALIK MALZEME YARDIMI

Türk ilaç sektörünün yerli ve milli markası olarak dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan Neutec Group, son 70 günde Türk Kızılayı’nın Gazze ve Erbil projelerine 2 milyon 683 bin liralık ilaç yardımında bulundu. Neutec Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Bilgiç, “Bugün dünyanın dört bir tarafında insan olarak içlerimizi acıtan, mazlumun daha da mazlum hale getirildiği olaylara üzüntüyle utanarak şahitlik etmekteyiz. Tüm bu insanlık dışı olayların sona erdiği, dünya insanlarının kardeşlik ve huzur içinde yaşadığı bir dünyayı tahayyül ederek sosyal sorumluluk projeleri içerisinde yer almak bizim Neutec Group olarak birinci önceliğimizdir” dedi.

REKLAM
/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.