Hayat TBMM 28 Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti son BaşbakanıBinali Yıldırım Hakkın ve haklının sesi

TBMM 28. Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti son Başbakanı Binali Yıldırım: Hakk’ın ve haklının sesi

Kısıtlı imkânlarla yayıncılık dünyasına atıldığı günden beri, Hakk’ın ve haklının sesi olmaya gayret eden Yeni Şafak gazetesinin basın camiamızda itibarlı bir konuma sahip olduğunu ifade etmek istiyorum.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
TBMM 28. Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti son Başbakanı
Binali Yıldırım: Hakk’ın ve haklının sesi
Binali Yıldırım

Objektif ve olumlu habercilik anlayışıyla yayıncılık hayatına başlayan Yeni Şafak gazetesinin kuruluşunun 25’inci yılını kutluyorum.

Kısıtlı imkânlarla yayıncılık dünyasına atıldığı günden beri, Hakk’ın ve haklının sesi olmaya gayret eden Yeni Şafak gazetesinin basın camiamızda itibarlı bir konuma sahip olduğunu ifade etmek istiyorum. Daha aydınlık bir Türkiye idealini ifade eden ismiyle yayın hayatına başladığı günden bugüne kadar içeriğini zenginleştirerek gelişen Yeni Şafak gazetesini, kültür hayatımıza kazandırdığı değerler sebebiyle tebrik ediyorum.

Milletimizin birliği, vatanımızın bütünlüğü konusunda son derece hassas olan ve manevi değerlerimize özen gösteren, korku ve nefretten uzak, gerçeklere dayalı habercilik yapan Yeni Şafak gazetesinin daha nice yıllar okuyucusuyla buluşmasını temenni ediyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum.

Hazine ve Maliye Bakanı
Berat Albayrak: En zor dönemeçlerde
ilkeli duruş sergiledi
HAYAT
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: En zor dönemeçlerde ilkeli duruş sergiledi

TBMM Başkanı
Mustafa Şentop: Zorlu
yılların tanığı
HAYAT
TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Zorlu yılların tanığı

Cumhurbaşkanı
Recep Tayyip Erdoğan: Yeni Şafak Türkiye’nin beka mücadelesine tanık
HAYAT
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Yeni Şafak Türkiye’nin beka mücadelesine tanık

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.