Koronavirüs Bursada yine aynı manzara Korona halayında ne sosyal mesafeye uyuldu, ne maske takan oldu

Bursa'da yine aynı manzara: Korona halayında ne sosyal mesafeye uyuldu, ne maske takan oldu

Koronavirüs salgını etkilerini hala sürdürmesine rağmen vatandaşlar tedbirlere uymuyor, vaka sayıları her geçen gün artıyor. Tüm uyarılara rağmen en çok vakanın görüldüğü illerden biri olan Bursa'dan yine 'pes' dedirten görüntüler geldi. Gelin almaya giden kalabalık bir grup, kız evinin önünde sosyal mesafeyi ihlal edip zılgıtlar eşliğinde halay çekti.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
Bursada yine aynı manzara: Korona halayında ne sosyal mesafeye uyuldu, ne maske takan oldu
Korona halayı, vatandaşların cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Merkez Yıldırım ilçesi Teleferik Mahallesi’nde dün akşam saatlerinde yapılan düğün sırasında gelin almaya giden grup, kız evinin önünde araçlarından indi. Grup, açtıkları müzik eşliğinde halay çekti.

Bilinçsiz vatandaşların maskesiz mesafesiz korona halayı
OYNAT 00:56
Bilinçsiz vatandaşların maskesiz mesafesiz korona halayı
Erzincan'da korona virüs tedbirleri kapsamında kısıtlama getirilmesine rağmen yapılan kına gecesine katılanlar sosyal mesafeyi hiçe sayıp halay çektiler.


Görüntüler tepki topladı

Sosyal mesafe ve maske kuralını uymayan grubun zılgıtlı halayı, mahallede oturan bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, tepki çekti.

Diyarbakır'da 'korona halayları' devam ediyor
OYNAT 01:08
Diyarbakır'da 'korona halayları' devam ediyor
Diyarbakır'da koronavirüs tedbirleri kapsamında yasaklanmasına rağmen bir sitenin bahçesinde bir araya gelen kadın, çocuk ve gençler halay çekerek virüsün yayılmasına davetiye çıkardı.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.