|
Koronavirüs

Koronavirüs Bilim Kurulu toplandı: Riskli illere yeni tedbirler gelecek mi?

Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında saat 17:00’de toplandı. Kritik toplantının ardından yazılı açıklama yapılacak. Vaka yoğunluğu haritasında riskli grupta yer alan iller için Bilim Kurulu toplantısından yeni tedbirler çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor.

13:15 . 3/03/2021 Çarşamba
Yeni Şafak
Arşiv

Arşiv

Mart ayı itibarıyla kademeli normalleşmeye başlanmasının ardından Bilim Kurulu Toplantısı hakkındaki gelişmeler de yakından takip edilmeye başlandı. Bilim Kurulu toplantısı saat 17.00'de başladı. Toplantı video konferans yöntemiyle gerçekleştiriliyor. Toplantının ardından Koronavirüs Bilim Kurulu yazılı açıklama yapacak.

Riskli iller masaya yatırılacak

Sağlık Bakanlığı koronavirüs vaka yoğunluğu haritasında riskli grupta yer alan iller için Bilim Kurulu toplantısından yeni tedbirler çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Başkanlığında yapılacak toplantıda, kademeli normalleşme sürecinde illerdeki durum yakından takip edilecek, illerin durumu bir kez daha ele alınacak.

  • Sağlık Bakanı Koca, en geç mayıs ayı sonuna kadar 52,5 milyon kişinin hedeflendiğini söylemişti. Bu kapsamda atılacak adımların da toplantıda gündeme gelmesi bekleniyor.
#koronavirüs
#bilim kurulu toplantısı
#yeni normal
2 yıl önce
default-profile-img
Koronavirüs Bilim Kurulu toplandı: Riskli illere yeni tedbirler gelecek mi?
Türkiye aynı kararlılıkta
Oto devi Toyota’dan Sakarya’ya yeni görev
Petlas’tan 420 milyon dolarlık yatırım
İspanya'nın jet-set tatil bölgesine Türk mobilyası
EYT bugün Meclis’e sunuluyor